Sprzedam wyjątkowy lokal gastronomiczny w centrum Wrocławia!



  • Cena: 100 000 zł
  • Przychody:
  • Dochody:
  • Rok założenia: 2011
  • Liczba pracowników:
  • Adres internetowy: Ukryty
  • Charakter działalności:
    • ▪ Usługi
  • Zakres sprzedaży:
    • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania jest zupełnie wyjątkowy lokal gastronomiczny. Bar kanapkowo-sałatkowy, miejsce jakiego nie znajdzie się nigdzie indziej. Innowacyjny pomysł ściąga wielu klientów z okolicy. Lokal znajduje się w samym centrum Wrocławia ok 150 m od wrocławskiego rynku,na ruchliwej ulicy, przy której znajdują się banki, instytucje finansowe, znane na wrocławskim rynku lokale gastronomiczne, kancelarie notarialne oraz prawnicze, biura rachunkowe etc. Metraż lokalu wynosi 50 m2. Jedno otwarte pomieszczenie, toaleta, kuchnia., pomieszczenie socjalne. Na podłogach wysokiej jakości ciemne płytki. W kuchni meble na wymiar oraz pełne wyposażenie. W lokalu działają dwa telefony oraz internet.
Zapraszam do kontaktu.
Możliwości rozwoju:
Bar charakteryzuje się ogromnym potencjałem rozwojowym. Możliwość stworzenia sieci, współpracy z ośrodkami związanymi z dietetyką i zdrową żywnością, bardzo dziś popularnymi.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Zmiana branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12/hubraum
30-701 Kraków