Sprzedam szkołę jogi/klub fitness Praga Północ, spoty reklamowe w TV • Cena: 46 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 8
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam rozpoznawalną na warszawskim rynku szkołę jogi zlokalizowaną na Pradze Północ (firma działa od maja 2015 r.). Jedyna działająca codziennie (popołudnia, a także poranki) szkoła jogi w tym rejonie Warszawy, z ciągle rozszerzającą się bazą klientów, o dużym potencjale rozwojowym.
Oferta obejmuje cesję umowy najmu w pełni przygotowanego lokalu, ale także cesję bazy systemu rezerwacji i zarządzania szkołą wraz z baza klientów oraz dobrze spozycjonowanej strony internetowej oraz popularnego profilu na Facebooku. Ponadto, możliwość realizacji SPOTÓW REKLAMOWYCH W TELEWIZJI wliczona w cenę odsprzedaży.

Cena do negocjacji.
Możliwości rozwoju:
Duże możliwości rozwojowe ze względu na etap przedsięwzięcia - szkoła działa dopiero od roku. Możliwość rozszerzenia oferty zajęć - oferta sprzedaży skierowana w szczególności do osób samodzielnie prowadzących zajęcia. Poszerzenie potencjalnej bazy klientów ze względu na liczne inwestycje mieszkaniowe w najbliższej okolicy szkoły (cześć już oddana użytkowania).


Nieruchomości i urządzenia

Szkoła mieści się w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskiej Pradze. Przestronna sala (100 m2) jest doskonałym miejscem do praktyki jogi, ale także na zajęcia taneczne i fitness, rozwojowe, praktykę sztuk walki. Sala klimatyzowana.
W pełni wyposażona sala ćwiczeń, szatnia (toalety i prysznice) i recepcja, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.
Miesięczny czynsz najmu lokalu to 5.000 netto (prawdopodobnie do negocjacji).


Wsparcie posprzedażowe

- „know – how”
- prawo do najmu lokalu, w którym prowadzona jest działalność
- bazę danych klientów szkoły z pełną historią (cesja umowy)
- całkowite wyposażenie lokalu
- domena internetowa, identyfikacja firmy na rynku, funpage na Facebooku
- pełną listą kontaktową do instruktorów prowadzących zajęcia w szkole oraz osób współpracujących ze szkołą na zasadzie zajęć dodatkowych, warsztatów etc.
- kontakty biznesowe w obszarze promocji i reklamy (możliwość realizacji spotów reklamowych w telewizji wliczona w cenę odsprzedaży)


Powód sprzedaży

Brak możliwości pogodzenia prowadzenia szkoły z innymi zobowiązaniami zawodowymi.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków