Sprzedam sklep ze zdrową żywnością - Wrocław • Cena: 70 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep ze zdrową żywnością we Wrocławiu. Sklep znajduje się w dzielnicy Nadodrze. Działa od ponad 1,5 roku. Ma już za sobą przetarte szlaki w branży, jest kojarzony w mieście, ma swoich zaufanych, wiernych klientów. Zlokalizowany jest w miejscu dostępnym samochodem, z możliwością zaparkowania tuż przed. Sklep ciągle się rozwija, ma potencjał do wdrażania fajnych pomysłów, znajduje się w dzielnicy z potencjałem, w której dużo się dzieje, organizowane są ciekawe inicjatywy. Sprzedam sklep wraz z jego wyposażeniem, towarem, kontaktami handlowymi, marką, logo, czyli tym na co pracuje się miesiącami.
Sklep bardzo wyróżnia się na tle innych w branży, wystrojem, niepowtarzalnym klimatem, konkurencyjnymi cenami, oraz akcjami, które organizuje, w których bierze udział.
Możliwości rozwoju:
Branża prężnie rozwijająca się, z uwagi na wzrost świadomości wśród konsumentów, z uwagi na zmiany w podejściu do zdrowia i leczenia, na rozwój takich dziedzin jak dietetyka, psychodietetyka, alternatywne metody leczenia, leczenie dietą.


Nieruchomości i urządzenia

Chłodziarka sklepowa, oryginalna, drewniana, ręcznie robiona lada i "lada wyspowa" na kółkach, ręcznie robione drewniane półĸi ścienne, drewniany podest z miejscem do przycupnięcia dla klientów, urządzenie wielofunkcyjne (drukarka+skaner), umeblowane zaplecze, regał i szafa z Ikei, regał metalowy na towar. W cenę wchodzi przeniesienie umowy najmu lokalu, w którym mieści się sklep.


Wsparcie posprzedażowe

Kontakty handlowe, wynegocjowane rabaty, ewentualna pomoc we wdrożeniu, i wskazówki dotyczące zatowarowania (co się sprzedaje, w co warto inwestować), jakie działania marketingowe podjąć, jakie działania wzmacniające atrakcyjność na rynku.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków