Sprzedam restaurację • Cena: 120 000 zł
 • Przychody: 800 000 zł
 • Dochody: 70 000 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 8
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do odstąpienia kompleksowo wyposażony i działający lokal gastronomiczny w centrum Złotowa.
Możliwości rozwoju:
Tak, jest to bardzo młoda restauracja, istniejąca dopiero 16 miesięcy.


Nieruchomości i urządzenia

Do odstąpienia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny typu Restauracja / Bar / Kawiarnia w kamienicy, duży ruch pieszy w samym centrum starego miasta, w pobliżu parking oraz liczne sklepy. Lokal ma ok. 80 m2 + 200m2 ogródek wraz z meblami (łącznie ok 150 miejsc siedzących) + piwnica 20m2 na magazyn. Składa się z części sprzedażowej oraz zaplecza kuchennego w którym znajdują się lodówka, mroźnia, zmywarka, 3 x zlew, regały oraz oddzielne WC dla pracowników. Wentylacja mechaniczna całego lokalu firmy Vents, dodatkowo lokal posiada oddzielną klimatyzację firmy Haier dla sali konsumpcyjnej oraz kuchni. Lokal wyposażony jest w przemysłowy okap z wyciągiem, przemysłowe lodówki i zamrażarki firmy Krosno Metal. W zmywalni znajduje się profesjonalna gastronomiczna zmywarka firmy Classeq DUO 750 z cyklem 120 sek. Wyposażenie dodatkowe: frytkownica dwukomorowa, frytkownica jednokomorowa, grill, 2 x profesjonalne kuchnie gazowe firmy Stalgast w tym jedna z piekarnikiem. Kuchnia wyposażona jest w profesjonalne meble ze stali nierdzewnej firmy PlastMet. W lokalu zainstalowany jest monitoring wraz z 5 kamerami. Bukowe stoły oraz krzesła, bardzo dobre oświetlenie wewnętrzne, stylowe lampy. Lokal wykończony w wysokim standardzie drewno, gres w szachownice, farby firmy Ecorson oraz winylowe tapety. Własny piec retorowy na eko groszek. Lokal został kompleksowo odremontowany, nowa hydraulika, elektryka oraz wentylacja. Wyremontowana kuchnia oraz pozostałe pomieszczenia w lokalu.
Miesięczna kwota najmu dla właściciela to ok. 2600 + media
Lokal z odbiorem sanepid, również wdrożono HACCP, ważna koncesja na sprzedaż alkoholu. Odstąpię lokal wraz z całym wyposażeniem ( szczegółowa informacja o wysokości ODSTĘPNEGO po obejrzeniu lokalu),
tylko POWAŻNE OFERTY.
Zapraszam do kontaktu pod nr. [dane ukryte]


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Restauracja prowadzona na odległość. Posiadamy 3 inne lokale w Pile i nie mamy już możliwości na dopilnowanie i rozwój tego biznesu w Złotowie.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków