Sprzedam prężnie rozwijającą się markę ubrań sportowych • Cena: 345 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem niniejszej oferty jest marka ubrań sportowych z segmentu „atleisure” - JOY FIT CREW, stworzona i prowadzona przez spółkę LOFT37, działającej z sukcesem na polskim rynku modowym (obuwie, ubrania).

Oferta obejmuje:
- kompletną, przetestowaną i gotowa do dalszego rozwoju koncepcję biznesową marki ubrań sportowych JOY FIT CREW
- gotową wyprodukowaną kolekcję o wartości około 225 tys. brutto
- projekty i szablony do obecnej kolekcji oraz do jej sezonowych uzupełnień
- profesjonalnie zaprojektowaną i gotową do wdrożenia kolejną kolekcję marki
- prawa do marki JOY FIT CREW (znak zastrzeżony w OHIM na całą Europę) oraz domeny internetowej [dane ukryte]
- prawa do zdjęć, grafik oraz treści marketingowych
- profesjonalny sklep internetowy w dwóch wersjach językowych (pl. i ang.)
- strategie komunikacji i brandbook marki
- działające i cieszące się coraz większą popularnością profile marki na Facebooku i Instagramie
- możliwość czasowego skorzystania z infrastruktury LOFT37 (magazyn, zarządzanie wysyłkami, etc.)
- umowę z showroom.pl
- umowę współpracy z twarzą marki – Victoria Okonkwo
- umowę z projektantką marki (Karoliną Biderman)

Radość ze zdrowego stylu życia, fascynacja aktywnością fizyczną oraz miłość do natury to nadrzędne priorytety marki JOY FIT CREW, która za główny cel stawia sobie dostarczenie w pełni ekologicznego, wyprodukowanego z najwyższej jakości materiału, produktu. JOY FIT CREW powstała z myślą o kobiecie, dla której równowaga ciała i umysłu stanowi nieodłączny element jej zdrowego stylu życia.
Życie w zgodzie z naturą i świadome, mądre podejście do wykorzystywania zasobów naturalnych środowiska skłoniło twórców JOY FIT CREW do stworzenia nowoczesnej, komfortowej i przede wszystkim ekologicznej odzieży sportowej. Produkty marki JOY FIT CREW są wykonane z naturalnych, biodegradowalnych materiałów, poddawanych najnowszym rozwiązaniom technologicznym, dzięki czemu zwiększa się ich wytrzymałość. JFC to nie tylko marka sportowa, to styl życia.

Twarzą marki jest Viktoria Okonkwo, instruktorka fitness, trener personalny, a także specjalista do spraw żywienia, co istotnie wspiera jej pozycjonowanie marketingowe.
Projektantką kolekcji jest Karolina Biedrman, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Przygodę z projektowaniem rozpoczęła jako stażystka w Atelier Macieja Zienia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie LPP. Współtwórca streetwear’owej marki odzieżowej Dirtys. Fit freak i entuzjastka aktywnego, zdrowego trybu życia. Projektantka jest zainteresowana dalszą pracą dla marki JFC we współpracy z nowym inwestorem.

Oficjalna inauguracja marki JOY FIT CREW odbyła się w lutym 2017 roku podczas konferencji prasowej. Od momentu konferencji prasowej marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy modowych, stylistów i blogerów, o czym świadczą liczne publikacje. Systematycznie też rośnie sprzedaż marki, pomimo minimalnych inwestycji w działania marketingowe.
Strategia i pozycjonowanie marki zakładają jej dystrybucję na rynkach zagranicznych (obecnie prowadzona jest sprzedaż na terenie Niemiec).
Marka idealnie wpasowuje się w światowe trendy, ma ogromy potencjał i może stanowić alternatywę dla masowych marek ubrań sportowych.


Możliwości rozwoju:
sprzedaż zagraniczna, rozszerzenie asortymentu o akcesoria, rozszerzenie kolekcji o kolekcję męską, sprzedaż przez multibrandowe sklepy i platformy internetowe


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Istnieje możliwość czasowego skorzystania z infrastruktury LOFT37 takiej jak magazyn, zarządzanie wysyłkami, etc. - warunki do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

bardzo intensywny rozwój głównego biznesu spółki LOFT 37, czyli oferty obuwniczej oraz brak zasobów aby rozwijać obecnie dodatkową markę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków