Sprzedam koncept gastronomiczny specjalizujący się w kuchni meksykańskiej  • Cena: 250 000 zł
  • Przychody:
  • Dochody:
  • Rok założenia: 2013
  • Liczba pracowników: 6
  • Charakter działalności:
  • Zakres sprzedaży:
    • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Siedziba zlokalizowana jest w dużym centrum handlowym na terenie Lublina. Restauracja od momentu powstania nakierowana jest na budowanie marki. W tym celu został zarejestrowany znak towarowy w UE w trzech branżach gastronomicznej, odzieżowej oraz biżuterii i galanterii skórzanej. Dodatkowo posiadamy duży zbiór elementów identyfikacji wizualnej.
Całość oferty oparta jest na autorskich recepturach, które są odpowiednio udokumentowane i ujęte w procedury wytwórcze. Dzięki temu zachowujemy powtarzalność, wysoką jakość oraz bezpieczeństwo w przypadku zmiany personelu.
Posiadamy duże grono stałych klientów.
Własność - jednoosobowa działalność gospodarcza.
Możliwości rozwoju:
Uruchomienie oferty franczyzowej, sieć lokali własnych, zaopatrywanie innych lokali gastronomicznych np. pubów w produkty kuchni meksykańskiej. Inna działalność niezwiązana z gastronomią np. koszulki czy import wyrobów meksykańskich.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal w którym jest prowadzona działalność wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt o dużej wydajności, umożliwiający realizację produkcji dla kliku lokali gastronomicznych.
Szczegóły oferty i wyposażenia przekażemy zainteresowanym osobom po wcześniejszym nawiązaniu kontaktu.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy wsparcie dla nowych właścicieli.


Powód sprzedaży

Dalszy rozwój firmy wymaga zaangażowania większych nakładów osobowych i finansowych czego nie jesteśmy w stanie zapewnić.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków