Sprzedam hostel w idealnym stanie na gdańskiej starówce • Cena: 600 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Hostel znajduje się na  terenie starego miasta w centrum Gdańska, ok. 10 minut piechotą od dworca PKP Gdańsk Główny. Nakłady do poniesienia to 0 zł. Lokal o powierzchni  420 m2. Składa się z 14 pokoi i 63 miejsc noclegowych w pokojach prywatnych jedno ,dwu, trzy i cztero osobowych z łazienkami oraz bez, a także salami wieloosobowymi.  Hostel posiada 6 łazienek ogólnodostępnych oraz  4 prywatne w pokojach, dwie w pełni wyposażone kuchnie,  pokój telewizyjny / jadalnia, stanowiska z komputerami i Internetem dla gości hostelu, stanowisko recepcyjne, poddasze oraz piwnicę (ok. 40 m2).
Całość obiektu wyposażona jest w szybkie WiFi, TV SAT, Sony Playstation3, w 4 pomieszczenia gospodarcze (zaplecze recepcyjne, pomieszczenie na brudną bieliznę, pomieszczenie na czystą bieliznę oraz pomieszczenie magazynowe), sale wieloosobowe wyposażone są w szafki zamykane na kluczyk dla każdego gościa, portal kart kredytowych, dodatkową lodówkę na potrzeby obsługi hostelu (dwie pozostałe znajdują się w kuchniach dla gości), zamki na karty magnetyczne w pokojach prywatnych oraz wiele innych udogodnień. Łazienki oraz kuchnia są w pełni wyposażone oraz nowocześnie wykończone.
Hostel posiada dobrze wypozycjonowaną własną stronę internetową z systemem jej administrowania (cms).  Strona facebook posiada ok. 1000 like-ów. Ponadto hostel  (jako jeden z trzech w Trójmieście) reklamowany jest w najpopularniejszych przewodnikach na świecie „Lonely Planet”, rekomendowany przez stronę „Tripadvisor.com”, oraz wiele innych międzynarodowych portali rezerwacyjnych.
Spójna identyfikacja marketingowa obejmuje nie tylko logotyp hostelu ale również wszystkie materiały drukowane (ulotki, wizytówki, widokówki), stronę internetową.
  Miesięczny czynsz za lokal w całości wynosi  18 300 zł netto.

Cena wyjściowa:  600 000 zł netto
Odstępne obejmuje:

- pozycję firmy na rynku (hostel ma jedną z najwyższych ocen ratingowych z hosteli w Trójmieście),
- prawo do najmu lokalu, w którym prowadzona jest działalność,
- całkowite wyposażenie lokalu wraz z komputerami, telefaksem (wraz z numerem telefonu), itd.,
- domeny, identyfikację firmy,
- doświadczonych pracowników, 
- pełną listą kontaktową do obsługi hostelu – od złotej rączki, pralni, grafika po księgowego,
- „know – how” itp.
 


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków