Sprzedam firmę pożyczek przez internet • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę udzielającą pożyczek expresowych przez internet! Na zasadzie vivus, wonga itd... Wraz ze wszystkimi dotychczasowymi klientami!
Poniżej krótko przedstawiam firmę itd:

Easy-Cash Pożyczki Expresowe to spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią której włścicielami są 2 osoby prywatne o nastepujących udziałach: 10% i 90%. Została założona w Listopadzie 2012 roku. Spółka ta nie posiada zadnych kredytów i zobowiązan wobec osob trzecich i banków.Nie jest zadłużona a kapitał którym dysponuje został wpłacony przez wiekszosciowego udziałowca. Spółka ma bardzo dobra opinie oraz historie co mozna sprawdzic na wielu forach internetowych. Rok 2013 zamknęła obrotem na poziomie 700.000 zł Miesięcnie spływa ok 500 wniosków o pożyczkę jednak ze względu na zbyt mały kapitał udzielamy ok 100 pozyczek miesiecznie. Na ostatni dzien stycznia 2014 roku naleznosci kapitałowe wobes Easy-Cash to ok 300.000 zł a odsetki do sciagniecia od dłużników zaległe i bieżace to ok 250.000 zł. W sład struktóey organizacyjnej firmy wchodzi jedna osoba która obsługuje klientów i udziela pozyczek przez internet, księgowa oraz informatyk. Te 3 osoby sprawiają ze firma jest całkowicie zorganizowana i niezależna. Posiada licencjonowane oprogramowanie za pomocą którego w bardzo prosty i czytelny sposób całośc może obsługiwac osoba na 1 stanowisku komputerowym, stronę internetową, domenę , logo itd. Jest to firma o baaaardzo dużym potencjale, która po prostu trzeba dofinansowac na potrzeby zwiększenia liczby udzielanych pożyczek oraz zwiększenia obrotu. Z prawnego punktu widzenia firma ta jest w pełni legalna i spełnia wszystkie niezbędne wymogi i procedury objete prawem bankowym. W przypadku poważnego zainteresowania proponujemy spotkanie w Naszej firmie w celu przedstawienia funkcjonowania całosci oraz dogadania kwestii ostatecznej ceny:)


Nieruchomości i urządzenia

strona internetowa, domena, logo, wszystkie pozostałe niezbędne materiały..


Wsparcie posprzedażowe

wdrożenie i pomoc na początku działalności...


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków