Sprzedam firmę kserograficzną (obsługa branży budowlanej) - Warszawa Śródmieście
- Cena: –
- Przychody: –
- Dochody: –
- Rok założenia: 2010
- Liczba pracowników: –
- Adres internetowy: –
-
Charakter działalności:
- ▪ Usługi
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
Opis oferty
Sprzedam firmę oferującą usługi druku i reprografii dla firm z branży budowlanej (głównie firmy projektowe i wykonawcze) wykonującą wydruki mało i wielkoformatowe (cz-b, kolor), skany, oprawy różnego rodzaju, plansze piankowe, itp.
Firma mieście się w Warszawie Śródmieściu, działa od kilku lat (od 2010 roku) i ma szerokie portfolio stałych dużych klientów (kilkudziesięciu), które zapewnia obroty roczne na poziomie 500-600 tys zł. Biuro firmy to wynajmowany lokal na parterze z witryną od strony głównej ulicy. Jest dobrze zlokalizowane (w niedalekiej odległości od głównych klientów) oraz w pełni umeblowane i wyposażone w działający sprzęt potrzebny do świadczenia usług i nie wymaga dodatkowych inwestycji w obecnym momencie.
Mogę sprzedać całość, czyli umowę najmu lokalu, pełne wyposażenie biura (sprzęty i materiały eksploatacyjne), stronę internetową oraz numery telefonów wykorzystywane do prowadzenia firmy, albo tylko portfolio klientów, które może zostać przekazane wraz z wszystkimi ustaleniami z nimi poczynionymi pozwalając na dalsze świadczenie im usług druku i reprografii.
Sprzedaję z powodu znacznego zaangażowania w drugą działalność.
Więcej informacji przez formularz (mailowo) i na spotkaniu.
Nieruchomości i urządzenia
Wsparcie posprzedażowe
Powód sprzedaży