Sprzedam działający żłobek, Warszawa
- Cena: 70 000 zł
- Przychody: –
- Dochody: –
- Rok założenia: 2019
- Liczba pracowników: 4
- Adres internetowy: –
-
Charakter działalności:
- ▪ Usługi
-
Zakres sprzedaży:
- ▪ Całość firmy
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż kameralny żlobek o ugruntowanej pozycji, przeznaczony dla 17 dzieci, zlokalizowany na dynamicznie rozwijającym się warszawskim Targówku.
Co wyróżnia tę ofertę?
• Gotowy do przejęcia biznes – żlobek funkcjonuje w pełni legalnie i posiada wszystkie wymagane odbiory oraz pozwolenia.
• Pełne obłożenie – placówka cieszy się dużym zainteresowaniem i ma komplet zapisanych dzieci.
• W pełni wyposażona przestrzeń – zarówno wnętrze, jak i ogródek, są kompletnie wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci oraz wymagań sanepidu i kuratorium.
• Lokalizacja – żlobek mieści się w dogodnej lokalizacji na Targówku, w pobliżu osiedli mieszkalnych, co zapewnia stały napływ nowych klientów.
• Płynne przejęcie biznesu – transakcja zakupu może odbyć się w dogodnym dla kupującego terminie, a wdrożenie nowego właściciela może nastąpi jak najszybciej. Ostateczne przejęcie placówki planowane jest na koniec czerwca 2025 roku.
Dlaczego warto?
Zakup tego żlobka to doskonała okazja dla osób poszukujących gotowego i dochodowego przedsiębiorstwa na sprzedaż w sektorze edukacyjnym. To również świetna propozycja dla inwestorów lub osób marzących o prowadzeniu własnej placówki opiekuńczej bez konieczności rozpoczynania działalności od podstaw.
Jeśli interesuje Cię zakup firmy w pełni przygotowanej do kontynuacji działalności, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji oraz umówimy się na spotkanie.
Nieruchomości i urządzenia
Pełne wyposażenie i dokumentacja
Wsparcie posprzedażowe
Tak
Powód sprzedaży
Przebranżowienie