Sprzedam cukiernię/kawiarnię/pracownię tortów artystycznych w centrum Katowic • Cena: 250 000 zł
 • Przychody: 250 000 zł
 • Dochody: 60 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam dobrze prosperująca kawiarnię w centrum Katowic (jednoosobowa działalność).
Kawiarnia z zapleczem do wypieków ciast i wykonywania tortów w stylu angielskim oraz klasycznym. Dodatkowo główną specjalością są wypieku słodkości unikatowych na rynku katowickim.
Pracownia w sezonie ślubnym przygotowywała bardzo dużo tortów oraz Słodkie Stoły, a pozostałe miesiące – cateringi, ciasta dla innych kawiarni (stała współpraca) oraz wypieki dla firm (bardzo duże ilości). Latem wystawiany jest na głównym deptaku ogródek z lodami rzemieślniczymi.
Lokal ma 55m kw. plus mały lokal 16m kw. w którym trzymany jest dodatkowy sprzęt. Czynsz jak na Centrum Katowic jest bardzo niski.
Możliwości rozwoju:
Rynek Tortów Artystycznych dopiero się rozwija w Polsce, w Katowicach nie ma większych konkurencji i firmę można rozwinąć na największą tego typu pracownię. Dodatkowo można pójść w kierunku szkoleń z zakresu robienia i dekorowania tortów. Możliwe jest także pieczecnie ciast dla innych kawiarni w Katowicach, które nie mają zaplecza do pieczenia ciast i zamawiają je w firmach zewnętrznych).


Nieruchomości i urządzenia

Kawiarnia działa w wynajętym lokolu.
Wyposażenie:
- kawiarni (ekspres do kawy La Cimballi, młynek, zastawa, witryna chłodnicza Cebea Bochnia, blender Hamilton Beach, stoliki, ława, krzesła),
- pracowni (meble kuchenne, piec, zamrażarka szokowa, lodówka gastronomiczna, wszystkie narzędzia niezbędne do robienia tortów w stylu angielskim oraz ciast i tart),
- catering (patery, talerze i stojaki na ciasta, robione na zamówienia stojaki na małe babeczki),
- ogródek (meble, parasole, płotek wydzielający plac 6x4m, witryna na lody).


Wsparcie posprzedażowe

Oferta zawiera pomoc przy wdrożeniu się w działanie firmy, pracę przy wypiekaniu słodkości oraz media społecznościowe.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży firmy jest brak środków finansowych na jej rozwój. Firma powstawała od podstaw w ciągu 6 lat i ma za duży potencjał, aby ją zamykać.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków