Sprzedam aktualnie działającą firmę • Cena: 130 000 zł
 • Przychody: 900 000 zł
 • Dochody: 60 000 zł
 • Rok założenia: 1990
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Jesteśmy najstarszą (działającą nieprzerwanie od r. 1990) i jedną z bardzo niewielu firm tej branży w kraju.
Forma prawna: własność jednoosobowa.
Na żądanie kupującego możemy przekształcić firmę w spółkę.
Zakres działalności:
1. Sprzedaż materiałów do witraży oraz maszyn i narzędzi do zdobienia i obróbki szkła.
Zaopatrujemy warsztaty/pracownie witrażowe, artystów szkła i architektów, budowlańców i hobbystów. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią i przez internet (import/eksport) szkła kolorowego, narzędzi i sprzętu do witraży i fusingu. Sprzedajemy też m,ateriały do wyrobu biżuterii ze szkła "dichroic", piece szklarskie i ceramiczne, szlifierki, pilarki do szkła, taśmę miedzianą Tiffaniego itp. Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami czołowych producentów i dostawców tej branży z Europy i USA.
2. Prowadzimy od wielu lat profesjonalne, tygodniowe szkolenia / kursy witrażowe i technologii fusingu (spiekanie, zdobienie i gięcie szkła na gorąco). Mamy własne, dopracowane i sprawdzone programy szkoleń. Główni klienci to osoby bezrobotne z Urzędów Pracy z całego kraju (nauka nowego zawodu) a także hobbyści.

3. Projektujemy i wykonujemy witraże we wszystkich technologiach. Prowadzimy także renowację i naprawy witraży. Mamy praktykę w tych usługach ponad 20 lat . Wykonujemy również na zamówienie klosze witrażowe, płytki ozdobne, szkło w dowolnych kolorach, naczynia artystyczne oraz szklane, wypalane panele dekoracyjne metodą fusingu . i tp. Mamy własny piec szklarski.
. Firma jest znana w swojej branży w Polsce i w Europie. Mamy dobrze pozycjonowaną i rozwiniętą stronę internetową . Zajmujemy wysokie miejsca w wyszukiwarkach, np. w Google.
Mamy stałych, wieloletnich klientów z całej Polski oraz z Ukrainy i Białorusi.

Możliwości rozwoju:
Jest jeszcze kilka, niewykorzystanych kierunków rozwoju firmy.
Chętnie wyjaśnię to potencjalnemu nabywcy.


Nieruchomości i urządzenia

Posiadamy komputery, regały ekspozycyjne i magazynowe, kasę fiskalną, meble, wyposażenie jadalni, wózki transportowe, podnośniki, wszelkie narzędzia i cały sprzęt do obsługi firmy. Jest też, oczywiście, odpowiedni zapas towaru. Wartość towaru w magazynie to około 220 000zl.
Działamy w tej branży już 25 lat.
Cena obejmuje sprzedaż znanej marki (zastrzeżonej w Urzędzie Patentowym), bazy klientów i dostawców, całego wyposażenia i narzędzi do obsługi firmy , ale bez aktualnej wartości magazynu. Towar w magazynie płatny (w cenach zakupu) dodatkowo.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy merytoryczną pomoc nowemu właścicielowi przez okres co najmniej 6 miesięcy. Może przejąć firmę wraz ze zgranym zespołem trzech samodzielnych pracowników doskonale znających branżę (pracują u mnie ponad 15 lat i praktycznie mogą sami prowadzić firmę). Przekażemy listę wszystkich klientów i dostawców. Ułatwimy kontakt osobisty z głównymi dostawcami z USA , Anglii ,Niemiec i Chin. Wprowadzimy we wszystkie tajniki tej branży.


Powód sprzedaży

Mój podeszły wiek.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków