Spółka z o.o. - zarządzanie półką sklepową • Cena: 5 000 zł
 • Przychody: 0 zł
 • Dochody: 0 zł
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Tytuł ogłoszenia: Sprzedam spółkę z o. o. start up zarządzanie półką sklepową.

Dzień dobry,

Na sprzedaż mamy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o nazwie ReVi-one Sp. z o. o.

NIP 9662152624
KRS 0000911768

Spółka założona 30 lipca 2021 na potrzeby programu inkubacji start-upów Hub of Talents 2. W ostatniej rundzie konkursu PARP (wniosek 1.1.2 Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej) nie przyznano nam finansowania. W czasie funkcjonowania spółki nie wystawiła ona żadnej faktury, ponosiła jedynie koszty funkcjonowania i rozwoju technologii.
Spółka posiada gotowy MVP (minimum viable product).

Opcje sprzedaży:
1. Sprzedaż spółki z o. o.
2. Sprzedaż spółki z o. o. wraz z rozwiniętym programem (skrypt w pythonie), prototypem kamery, biznesplanem, prezentacjami biznesowymi i innymi dokumentami na podstawie których start up dostał się finalnej rundy konkursu o 1mln zł finansowania.

Krótki opis pomysłu poniżej
———————————
Straty z tytułu braku dostępności produktu na półce wynoszą nawet 4%rocznych obrotów sieci handlowych. Przy obrotach największych sieci w Polsce na poziomie 8-10mld zł, straty wynikające z braków mogą wynosić 320-400mln zł rocznie. Jednocześnie właściwie zaimplementowany i wyegzekwowany planogram (umiejscowienie produktów we właściwym miejscu na półce) może skutkować nawet 30% wzrostem ze sprzedaży. Z tego powodu, działania zmierzające do ograniczenia braków i błędów w ekspozycji towarów są kluczowe w działalności każdego sklepu handlu detalicznego. Obecnie kontrola ekspozycji towaru przeprowadzana jest całkowicie manualnie przez pracowników sklepów i dostawców. Rozwiązanie to rodzi wiele problemów związanych z dostępem oraz wiarygodnością otrzymywanych informacji o jakości ekspozycji, a także wysokim i stale rosnącym kosztem jej pozyskania.
Nasze rozwiązanie pozwoli na efektywne zarządzanie ekspozycją w czasie rzeczywistym dzięki użyciu technologii wizyjnej i sieci głębokiego uczenia, sprzężonej z systemem kamer. Możliwa będzie natychmiastowa identyfikacja braków na półkach oraz wykrycie niewłaściwie odstawionych towarów lub błędów w ekspozycji.
Sieciom handlowym i dostawcom pozwoli to na zmniejszenie strat wynikających z braku produktów na półkach nawet o 30% i w konsekwencji zwiększenie sprzedaży o około 8%(badania eLeader). Jednocześnie możliwe będzie zmniejszenie i utrzymanie na stałym poziomie kosztów związanych z utrzymaniem właściwej ekspozycji produktów na półkach w sklepach
W przyszłości planujemy rozwijać nasz produkt o dodatkowe funkcje:
-moduł dostawcy pozwalający na podgląd półki zdalnie i oszczędność czasu – brak konieczności wizyty w sklepie
-moduł analizy zachowań konsumentów w sklepie na wzór heatmap celem optymalizacji ustawienia produktów na półce – większa sprzedaż
-aplikacja interaktywna dla klientów sklepu, pomagająca w zakupach i reklamująca produkty.
Naszym klientem docelowym będą przede wszystkim duże sieci handlowe i ich dostawcy.
——————————————
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny


Nieruchomości i urządzenia

5000


Wsparcie posprzedażowe

do ustalenia


Powód sprzedaży

brak środków finansowych na rozwój start upu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków