Spółka z o.o. - fotowoltaika • Cena: 6 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 0
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy 100% udziałów w spółce założonej w czerwcu 2020. Spółka posiada bardzo dobre opinie, zadowolonych klientów (link do strony z opiniami dla zainteresowanych, po wstępnej rozmowie). Jesteśmy rozpoznawalni na rynku, co przy ewentualnym utrzymaniu nazwy i logotypu, znacznie wpłynie na szybki rozruch działalności. W chwili obecnej jesteśmy na etapie kończenia ostatnich instalacji. Do przejęcia od czerwca.
- Spółka posiada konto w banku ING - rok historii pozwala na ubieganie się o kredyt obrotowy, w czym możemy pomóc.
- Spore rabaty w hurtowniach, zaopatrujących nas w falowniki, panele, konstrukcje i pozostałe podzespoły - jesteśmy zaufanym kontrahentem. Od czerwca 2020 możliwość kredytu kupieckiego, w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych.
- Oddamy kontakty do zaufanych ekip instalatorskich - współpracujemy tylko z fachowcami a nasze instalacje są wykonane starannie i estetycznie, co potwierdzają opinie klientów.
- Spółka ma umowy z bankami na finansowanie instalacji fotowoltaicznych dla klientów - kredyt z niskim oprocentowaniem, leasingi, pożyczki ( dla osób prywatnych, rolników, firm, kościołów) - dodam że bardzo trudno jest pozyskać takie finansowanie w przypadku nowej spółki bez historii. Niskie oprocentowanie, sprawia że łatwo przekonać klienta do takiej transakcji. W przypadku osób fizycznych przelew 100% środków na konto spółki, dzień po sprzedaży.
- Spółka nie jest zadłużona, wszelkie zobowiązania i płatności regulowane na bieżąco, przygotowana do sprzedaży aby koszty stałe były minimalne.
- Kwestia przejęcia udziałów do uzgodnienia, jesteśmy gotowi aby nabywca sam zdecydował o ewentualnym zatrzymaniu części środków trwałych typu: komputery do księgowania, drobne sprzęty przydatne w codziennym prowadzeniu działalności (głównie art. Biurowe), biurka, krzesła, półki na segregatory.
- Biuro jest obecnie najmowane od osoby fizycznej, istnieje możliwość kontynuacji najmu. Niska cena, internet światłowód "biznes" ze statycznym IP.Możliwość zmiany siedziby. Do ustalenia indywidualnie.
- Do ustalenia kwestia domen (poczta, strona www, certyfikat ssl), warto w przypadku kontynuacji działań pod tą samą nazwą.
- Spółka nie zatrudnia pracowników.
- W przypadku kontynuacji - przekażemy komplet dokumentów (umowy b2c/b2b ; materiały reklamowe ; teczki itp ; notatniki ; itd)


Nieruchomości i urządzenia

Firma, maksymalnie przygotowana pod sprzedaż. Kwestia majątku do uzgodnienia z nabywcą. Komputery, art. biurowe, meble biurowe, materiały reklamowe. możliwość przejęcia licencji crm (platforma pod fotowoltaikę).


Wsparcie posprzedażowe

Chętnie pomożemy i wdrożymy nowego nabywcę w wszelkie procedury. Ułatwimy i wspólnie zorganizujemy spotkania branżowe z podwykonawcami, dostawcami, przedstawicielami.


Powód sprzedaży

Z powodu rozwijania kolejnego projektu w innej branży, brak czasu na kontynuacje działań. Ta silnie rozwijająca się branża (fotowoltaika), wymaga poświęcenia i konsekwentnego działania i reagowania na obecne trendy na rynku PV. Chcemy sprzedać, najlepiej z przekazaniem logotypu "marki", osobom, które chcą rozpocząć taką działalność na dobrze ułożonych podwalinach. Warto rozważyć szybkie działania w celu zachowania wszystkich opinii klientów, co ma znaczący wpływ na podniesienie wyników sprzedażowych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków