Solarium - Centrum Światłoterapii w Gdyni • Cena: 299 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Odkupienia świetnie prosperującego biznesu w wynajmowanym lokalu.

Poniżej opis firmy.

Więcej szczegółów telefonicznie / mailowo lub podczas spotkania.

Serdecznie zapraszam do prezentacji salonu. Robi niesamowite wrażenie !

http://WWW.SUNSETGDYNIA.PL

OPIS PRZEDSIĘBIORSTWA
Firma istnieje kilka lat na rynku. Lokal mieści się w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV, położony jest na parterze, posiada dużą witrynę wzdłuż jednej z głównych ulic centrum miasta. Bezpośrednio przy lokalu znajdują się liczne miejsca parkingowe.
Lokal mierzy 130m2. Posiada obszerny hol z efektowną recepcją w kształcie diamentu robioną na zamówienie oraz wygodną poczekalnię. W holu znajduje się stanowisko do manicure (istnieje możliwość postawienia dwóch takich stanowisk), 7 wyodrębnionych, przestronnych kabin do opalania/światłoterapii, gabinet do wykonywania opalania natryskowego, gabinet kosmetyczny, łazienkę, kuchnię oraz pomieszczenie gospodarcze.
Cały obiekt zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu – liczne przeszklenia, podświetlenia ledowe, napinane sufity, 3 duże monitory, każde pomieszczenie jest w pełni wyposażone, funkcjonalne, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Stworzony został profesjonalny system wentylacji

OPIS PROWADZONYCH USŁUG
1. Solarium – światłoterapia
2. Opalanie natryskowe
3. Gabinet kosmetyczny
4. Stanowisko do manicure

1. SOLARIUM - 7 w pełni wyposażonych kabin do opalania. W każdej znajduje się duże podświetlane lustro, półka, podajnik papieru, wieszak, kosz na śmieci, krzesło oraz łóżko do opalania firmy megaSun ustawione na podświetlanym podeście. Kabiny zamykane są na elektryczne białe rolety, nad każdą z nich zamontowany jest tablet informacyjny.

Solarium ze względów na panującą niedawno pandemię zostało przekształcone na „Centrum Światłoterapii”. W tym celu w każdym łóżku zostały zamontowane dodatkowe lampy kolorowe, po 5 szt. Na każde łóżko.

2. OPALANIE NATRYSKOWE – W pełni wyposażona kabina przystosowana do wykonywania zabiegu opalania natryskowego Fake Bake – profesjonalny namiot, lustro, oświetlenie, wieszak, taboret, półka oraz najnowszy model urządzenia do natrysku marki Fake Bake.

3. GABINET KOSMETYCZY – W lokalu znajduje się gabinet z przeznaczeniem do wykonywania usług z zakresu kosmetyki/kosmetologii itp. Gabinet jest niezależny i w pełni wyposażony. Posiada dostęp do okna – światło naturalne, doprowadzona została woda – umywalka. Po za tym znajdują się tam 2 komody z szufladami, lustro, szklany regał, oświetlenie oraz niezależny, zabudowany głośnik Bluetooth. Znajdują się tam podstawowe urządzenia kosmetyczne – łóżko, stolik pomocniczy, krzesło kosmetyczne

4. STANOWISKO DO MANICURE – w głównym holu wyodrębnione zostało miejsce do wykonywania zabiegów na dłonie. W pełni wyposażone stanowisko, na które składają się biurko, 2 fotele, profesjonalna lampa oraz wszystkie niezbędne urządzenia i narzędzia potrzebne do wykonywania zabiegów z zakresu manicure. W holu jest wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie docelowo dwóch takich stanowisk.

NIESTANDARDOWY SYSTEM STEROWANIA SOLARIUM
Zadbaliśmy o nietypowy system obsługi i płatności. Obok recepcji znajdują się MONECIARKI / WRZUTOMATY niemieckiej firmy Beckmann. Przyjmują one monety oraz spersonalizowane karnety. Istnieje szereg korzyści wynikający z takiego rozwiązania sposobu płatności, a dalej -rozliczania.

ZNAJOMOŚĆ MARKI / MARKETING
- Aktywna strona internetowa
- Wizytówka Google, Trójmiasto.pl
- Aktywne profile społecznościowe Facebook, instagram
- Logotyp, materiały marketingowe
- Rozpoznawalność marki w Gdyni, Sopocie, Gdańsku jak również Rumia, Reda i okolice
- Zbudowany dobry wizerunek firmy, pozytywne opinie w mediach - studio jest lubiane i szanowane za profesjonalną obsługę oraz piękne efekty opalania.
- Bezkonkurencyjność – Sunset to obecnie najnowocześniejsze solarium w Trójmieście i okolicach


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Wyjazd

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków