Sklep zoologiczny i spa dla psów + sklep internetowy Warszawa • Cena: 50 000 zł
 • Przychody: 270 000 zł
 • Dochody: 40 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

NOWA, NIŻSZA CENA!
Sprzedam prężnie działający (już szósty rok), wyjątkowy, bogato wyposażony sklep zoologiczny, salon pielęgnacji psów i kotów oraz sklep internetowy z ponad 12.000 produktów na stronie, których dostępność i ceny są zsynchronizowane z dostawcami. Dzięki temu każda zmiana cen produktów u dostawcy będzie automatycznie przeliczana na cenę detaliczną produktu (odpowiednio napisane algorytmy, które można dowolnie modyfikować).

Sklep powstał z pasji i miłości do zwierzaków oraz chęci dostarczenia im najlepszych jakościowo produktów. Te zostały precyzyjnie wyselekcjonowane i w dużej mierze jest to asortyment bardzo rzadko spotykany w typowych sklepach zoologicznych.

Dla naszego sklepu został również wykonany profesjonalny spacer wirtualny, dzięki któremu można zajrzeć do sklepu z pozycji map Google. Został on też umieszczony na stronie głównej.

W cenie zakupu zawiera się również prowadzony w sposób niekonwencjonalny, od początku istnienia działalności (szósty rok), fanpage na portalu Facebook oraz sklep internetowy na portalu Allegro.pl.

Sklep cieszy się doskonałymi opiniami wśród Klientek i Klientów z całej Polski (zachęcam do zapoznania się z opiniami na Allegro, Facebooku, w Google). Stale rosnące szerokie grono odbiorców ceni sobie jakość obsługi jaka jest gwanatowana w sklepie i nieszablonowe, zindywidualizowane podejście do każdej Osoby. To samopoczucie Klientów zawsze było najważniejsze i bardzo pielęgnowane. I to sprawia, że nie jest to zwyczajny sklep. Udało się wytworzyć taką aurę i klimat, który sprawia, że każdy czuje się tu jak u siebie.
Możliwości rozwoju:
Sklep i salon SPA mają ogromny potencjał na rozwój, należy jednak zwiększyć zasięg dotarcia i rozbudować system promocji/gratyfikacji lojalnościowej.


Nieruchomości i urządzenia

Sklep stacjonarny (obecnie prowadzony w lokalu o pow. 37,21m kw.) wyposażony jest w wysokiej jakości regały sklepowe Firmy Mago typu gondolka (widoczne na zdjęciach) oraz liczne haki na produkty wiszące (zabawki, akcesoria, przysmaki dla psów i kotów), kosze na piłki dla psów, półki na inne artykuły, koszyki na zakupy (spójne wizualnie z barwami zawartymi w LOGO), waga marki CAS umożliwiająca sprzedaż karm "na wagę".

Spa dla psa (obecnie prowadzony w pomieszczeniu o pow. 14,31m kw.) zajmuje oddzielną lecz bezpośrednio przylegającą do sklepu przestrzeń z wydzielonym miejscem do kąpania nawet olbrzymich ras (rekordzista ważył ok. 78 kg).
Spa wyposażone w:
- profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt (maszynka Andis, ostrza Oster i Andis, nożyczki o różnej długości i typie ostrza, fryzjerska suszarka, stół groomerski z dwoma uchwytami),
- profesjonalne, wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji (szampony, odżywki, preparaty do pielęgnacji i perfumy).
Do dyspozycji wynajmującego również schowek za suwanymi drzwiami o powierzchni ok. 5m kw. Nie ma oczywiście konieczności prowadzenia tego biznesu w jego obecnej lokalizacji (Warszawa Wola - visavis CH Wola Park).

Sklep sprzedawany jest z całym asortymentem stanu magazynowego, wyposażeniem wnętrz oraz z bazą kontaktów (dostawców i odbiorców - klientów detalicznych z całego kraju (prowadzimy sporą sprzedaż wysyłkową w systemie ciągłym) oraz z ogromnym zapleczem wiedzy na temat fragmentarycznego rynku zoologicznego.


Wsparcie posprzedażowe

Po zawarciu transakcji, dołożę wszelkich starań, by pomóc nowemu Nabywcy prowadzić ten Biznes z takim samym zaangażowaniem, podzielę się swoją wiedzą i wsparciem. Sklep stworzyłam od podstaw i zależy mi na jak najlepszym poprowadzeniu go po przejęciu.


Powód sprzedaży

Sklep sprzedaję, gdyż planuję wyjechać na stałe z Polski.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków