Sklep ze zdrową, swojską żywnością z własną produkcja olejów tłoczonych na zimno • Cena: 60 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty


Sprzedam sklep ze zdrową żywnością, który mieści się w Bytomiu. Sklep funkcjonuje od 2016 r. W ofercie sklepu są: produkty sypkie, na wagę takie jak: mąki (prosto z młyna), kasze, ryże, nasiona, bakalie; przetwory; soki; makarony; miody; nabiał od rolnika (w tym swojskie mleko, śmietana); ryby wędzone z gospodarstwa rybackiego; wędliny bez chemii (robione starą, tradycyjną metodą); jaja "0" oraz środki czyszczące, piorące (ekologiczne). Wszystkie produkty są dostarczane do sklepu przez jego dostawców (oprócz wędlin, odbiór raz w tygodniu).

Sklep posiada własną linię produkcyjną, pod własną marką: 1. olejów tłoczonych na zimno (lniany, słonecznikowy, rzepakowy, kokosowy, z czarnuszki); 2. masła orzechowego z orzechów arachidowych; 3. żuru. Szyjemy również, pod własną marką, poduszki z łuską gryki.

W sklepie jest zatrudniony jeden pracownik. Sklep posiada konto na Facebook - 570 polubień, konto na Instagram oraz stronę internetową (z możliwością sprzedaży produktów przez internet, obecnie wyłączona).

Sklep posiada stałych klientów, którzy często zamawiają sobie produkty, np. nabiał, wędliny czy ryby. Atmosfera jest bardzo domowa, swojska.

Posiadamy Klientów z Bytomia, Katowic, Zabrza, Gliwic, Piekar Śl. oraz ościennych miast.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal o powierzchni 59,80 m kw. umiejscowiony jest w kamienicy, obok ruchliwej ulicy. Dzierżawiony jest od miasta, umowa do 2026r. z możliwością jej przedłużenia (niski czynsz). Lokal posiada rolety antywłamaniowe, monitoring, alarm, ogrzewanie gazowe, prąd, umowa na wywóz śmieci. W środku znajduje się sala obsługi, magazyn, zaplecze socjalne, wc, pomieszczenie produkcyjne.
Urządzenia i wyposażenie lokalu: lada drewniana, regały, stół wiejski, witryna chłodnicza x 3 szt, mała lodówka na oleje, piec gazowy, waga, kuchenka gazowa, tłocznia do tłoczenia olejów, stół stalowy, maszyna do szycia poduszek z gryki oraz towary handlowe (wg stanu remanentu).


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję kontakty do dostawców oraz wszelką pomoc z zakresu prowadzenia sklepu.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży sklepu jest brak czasu z mojej strony jaki należy mu poświęcić. Sklep ma ogromny potencjał a przy tym ma małą konkurencję w swoim mieście. Klienci cenią sobie ten sklep i trudno będzie im się pogodzić z faktem, że zostanie on całkowicie zamknięty. Stąd pomysł na sprzedaż.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków