Sklep z zagraniczną chemią domową • Cena: 60 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy sklep z chemią gospodarstwa domowego. Sklep jest tym wyjątkowy, że posiada prawie wyłącznie produkty pochodzące z importu (Niemcy, Anglia, Holandia, Włochy).
Sklep funkcjonuje od kilku lat i ma swoją grupę lojalnych klientów. Klienci pochodzą nie tylko z najbliższej okolicy (osiedla), ale z całego Lublina oraz okolic.

Jest to świetna okazja dla osób chcących wejść w ten rodzaj biznesu, ponieważ nie muszą startować z działalnością od początku.
Możliwości rozwoju:
Dodatkowo do przejęcia w tym samym lokalu punkt partnerski PickUp DPD (nadawanie i odbieranie przesyłek), który generuje ruch oraz daje niewielki dochód.


Nieruchomości i urządzenia

Na cenę sprzedaży składa się:
- towar w cenach zakupu (około 30-35 tys. - według inwentaryzacji na dzień sprzedaży),
- odstępne - 25 tys.,
- rozliczenie na podstawie faktury VAT.

W kwocie odstępnego mieści się:
- grupa lojalnych klientów,
- wyposażenie sklepu (regały gondolowe ok.30 m., regały drewniane (zaplecze), stojaki breandowe/własne, kosze ekspozycyjne metalowe, potykacze, ramki reklamowe, itp.) - wartość bieżąca około 15 tys.,
- profil na facebooku - w trakcie rozwoju (z przygotowaną grafiką do umieszczania postów, towary wprowadzone do sklepu FB),
- gotowe projekty: ulotek, plakatów, kart rabatowych,
- kontakty do sprawdzonych dostawców,
- możliwość odstąpienia umowy z DPD,
- możliwość przejęcia wykwalifikowanego personelu.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy też swoją wiedzę i wsparcie w pierwszych miesiącach działalności nt. prowadzenia biznesu m.in.: organizowania promocji, reklamy, budowania marży.


Powód sprzedaży

Sprzedajemy z powodu innych aktywności zawodowych, brak czasu na rozwijanie biznesu a wymaga on ciągłego monitorowania rynku i reagowania na działania konkurencji. Biznes wymaga inwestycji w marketing.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków