Sklep z wyposażeniem wnętrz • Cena: 295 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep Lilak home, działający w branży wyposażenia wnętrz + sklep-online + social media + Know How.

Ideą założenia Lilaka było dostarczenie klientom możliwości zakupu wyszukanych i nietuzinkowych towarów pochodzących od wyszukanych zagranicznych producentów.

Sklep posiada szeroką bazę klientów, która stale rośnie. Na dzień dzisiejszy jest ponad 4 000 tys klientów, którzy są zintegrowani z automatyzowaną bazą mailingową Sales Manago.

Oferta dotyczy sprzedaży całego towaru który znajduje się w sklepie wraz z jego wyposażeniem (regały pluszowe, lada sprzedażowa, szafy magazynowe, stojak na tkaniny, sprzęt nagłaśniający wraz z zamontowanymi w suficie głośnikami, kamery wew. wraz z monitoringiem ) oraz dobrze rozwiniętym, nowoczesnym sklepem internetowym. Sklep online umieszczony jest na znanej w Polsce platformie internetowej IdoSell Shop, z pełnym wsparciem działu IT. Sklep internetowy stanowi znaczący udział w obrotach sklepu.

Oferta handlowa związana jest z przekazaniem całego Know How dotyczącym prowadzeniem tego typu sklepu, pełną listę aktywnych zagranicznych dostawców z którymi współpracujemy. W skład sprzedaży wchodzi również cesja fanpage FB oraz Instagram.

Do wglądu i analizy udokumentowane wyniki finansowe firmy gwarantujące zwrot inwestycyjny w okresie 3 lat.

Sklep mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 60m2. Umowa jest na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. W przypadku przeniesienia sklepu w inna lokalizację, czynsz wynikający z umowy pokrywa kupujący .
Lokal jest klimatyzowany i posiada system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego wraz z wbudowanym w podsufitkę system profesjonalnego nagłośnienia. Sklep posiada duże, ustawne witryny wykończone marmurem, doskonałe do aranżacji i ekspozycji towarów.

Sklep znajduje się w centrum miasta, poza galerią handlową, w bardzo dobrej lokalizacji wokół której mieszczą się kancelarie adwokackie, restauracje. Tego typu otoczenie zapewnia wyselekcjonowaną grupę klienta a miejsce gwarantuje niezależność w aspekcie różnych ograniczeń.
Lilak jest obecny na rynku od 2011 roku. Jest bardzo dobrze prosperującym sklepem o dużym potencjale z możliwością dalszego rozwoju. Wartość inwestycji zwraca się w 3 lata.

Ma silnie zbudowaną pozycję z szeroką grupą stałych odbiorców. Cieszy się bardzo dobrą opinią i jest uważany za wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Zielonej Góry do którego chętnie się powraca.

Powodem sprzedaży są działania firmy w innych sektorach biznesu oraz prowadzona dystrybucja marki zapachowej, wymagająca zaangażowania i rozwoju.
Aktualna sytuacja gospodarcza wynikająca z pandemii pokazała jak duża jest siła i moc sklepu. Lilak w minionym 2020 roku do dnia dzisiejszego 03,2021 bardzo dobrze prosperuje i rozwija się, pokazując nowe możliwości.

Na wartość transakcji składa się kwota odstąpienia sklepu z pełnym w/w pakietem - 295 tys netto (zwrot inwestycji w 3 lata) + wartość znajdujących się w nim towarów ok 150 tys,netto, w zależności od okresu roku, dostaw.

Istnieje możliwość sprzedaży bez podatku Vat.

Zapraszamy do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

pomoc w obsłudze programu sprzedażowego przez okres 1 miesiąca


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży są działania firmy w innych sektorach biznesu oraz prowadzona dystrybucja marki zapachowej, wymagająca zaangażowania i rozwoju.
Aktualna sytuacja gospodarcza wynikająca z pandemii pokazała jak duża jest siła i moc sklepu. Lilak w minionym 2020 roku do dnia dzisiejszego 03,2021 bardzo dobrze prosperuje, rozwija się, pokazując nowe możliwości.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków