Sklep z kosmetykami naturalnymi i żywnością ekologiczną EKOPASAŻ ELFINKA w centrum Wrocławia • Cena: 62 000 zł
 • Przychody: 650 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep z kosmetykami naturalnymi i zdrową żywnością w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego. Sklep działa od 5 lat, jest pozytywnie rozpoznawalny. Ma dużą i wierną grupę klientów. Nasz target to kobiety w przedziale wiekowym 25-40 z Wrocławia i okolic. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych produktów dostępnych na rynku, ze szczególnym uwzględnieniem ich składu i pochodzenia . Są to produkty wegańskie, nie testowane na zwierzętach, często bezglutenowe. Realizujemy też indywidualne zamówienia . Wypracowaliśmy pozycję sklepu specjalistycznego. Wyróżniamy się fachowym doradztwem, z cyklicznymi wydarzeniami we współpracy z producentami kosmetyków. Stawiamy na marki polskie, czasem niszowe, zawsze najwyższej jakości. Ogromną wagę przywiązujemy do wystroju i atmosfery w sklepie. Zapach kadzidełek lub olejków eterycznych, cicha muzyka relaksacyjna i przyjazna obsługa pozwalają na spokojny wybór, rozmowę i odrobinę relaksu od gwaru centrum. Dużym atutem sklepu jest duża sala sprzedażowa i stosunkowo niewielkie pomieszczenia sanitarne i socjalne. Rozpoczęlismy pracę nad sklepem internetowym.


Nieruchomości i urządzenia

Majątek firmy stanowią: drewniane meble robione na indywidualne zamówienie: regały z oświetleniem, meble środka sali, lada sprzedażowa i ławy. Chłodziarki 2 szt, regały i stojaki producentów, szafki pracownicze, urządzenia zaplecza socjalnego, sanitarnego i zaplecza, potykacze reklamowe itp. Dużym atutem jest podświetlany neon wykonany z dibondu oraz grafitti. W cenę wchodzi przeniesienie umowy najmu lokalu do października 2021. Oczywiście także nazwa, logo, domena i profil na FB. Po spisaniu z natury towar znajdujący sie na sklepie według wartości (zazwyczaj 90-100 tysięcy netto po cenie zakupu). Obrót zklepu za 2019 to 650 000. Zapraszam do kontaktu i odwiedzin.


Wsparcie posprzedażowe

Kontakty handlowe, baza klientów, dane o frekwencji klientów i obrotach. Inne potrzeby inwestora.


Powód sprzedaży

W sierpniu planuję wyjazd na 2 lata do Stanów Zjednoczonych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków