Sklep z karniszami i roletami • Cena: 35 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2000
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep z karniszami i roletami.
Sklep istnieje od 16 lat w tym samym miejscu, co sprawia, że jest doskonale znany w całym mieście. W okolicy nie ma większej konkurencji, a sąsiedztwo sklepów budowlanych tylko przyciąga klientów.
Oprócz sprzedaży detalicznej prowadzimy sprzedaż hurtową – stali odbiorcy, a od roku sprzedaż internetową.
Zaletą są również dość duże zniżki i rabaty wypracowane na przestrzeni 16-tu lat u producentów, co pozwala na sporą marżę przy relatywnie niskich cenach dla klientów.

Sklep jest odpowiednio wyposażony oraz dotowarowany – meble, stojaki, wzorniki, oświetlenie, produkty oraz akcesoria niezbędne do prowadzenia tego typu działalności – na dzień dzisiejszy nie wymaga najmniejszej inwestycji.
Dość niski czynsz i opłaty jak na okolicę.
Sprzedaję, gdyż prowadzę drugą firmę i mam coraz mniej czasu by zajmować się sklepem, a szkoda, żeby przepadło coś na co pracowaliśmy tyle lat, tym bardziej, że ma spory potencjał.
Drodzy Państwo, cena jaką proponuję jest stosunkowo niska i nie wiem czy ta suma pokryłaby koszty zatowarowania oraz wyposażenia otwierając sklep od zera. Do tego dochodzą koszty wydane na reklamę, a naszego nie trzeba już reklamować – choć banery nadal wiszą w okolicy ;) Nie wspominając już o wszystkich benefitach płynących z długotrwałej współpracy z producentami oraz stałymi odbiorcami, które również przejdą na Państwa konto.
Możliwości rozwoju:
W ciągu ostatnich dwóch lat do asortymentu dodaliśmy rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje oraz osłony zewnętrzne. Zaletą jest fakt, że są to produkty wykonywane jedynie na zamówienie pod konkretny wymiar i kolorystykę - nie trzeba inwestować w towar. Istnieje możliwość dalszego poszerzania asortymentu wedle zapotrzebowania klientów.


Nieruchomości i urządzenia

- lokal pod wynajem - 40 m2,
- meble, oświetlenie, stojaki na produkty oraz ekspozycje,
- telefon stacjonarny z faxem, internet,
- plac, na którym znajduje się sklep jest chroniony całodobowo.


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję niezbędną pomoc na samym początku m.in. kontakty do wszystkich stałych odbiorców i producentów.


Powód sprzedaży

Prowadzę drugą firmę, która pochłania zbyt wiele czasu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków