Sklep z ekologiczną żywnością w centrum Gdyni • Cena: 130 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sklep ekologiczny w centrum Gdyni

Dzień Dobry, do sprzedania / odstąpienia bardzo fajnie prosperujący sklep ( 7 lat) na parterze (42 m) z ekologiczną żywnością w Gdyni w bardzo dobrej lokalizacji – najbardziej ruchliwej części Świętojańskiej- w samym centrum miasta.

Lokal jest w zasadzie naprzeciwko przystanku, w którym jeżdżą trolejbusy praktycznie cały czas. Całe centrum otoczone jest ścieżkami rowerowymi, z których bardzo chętnie korzystają Nasi klienci. Mimo centrum jest idealny dostęp do pobliskich miejsc parkingowych (bezpośrednio pod sklepem- poboczne, parking w Baltic Plaza, parking viv a vis centrum handlowego Batory lub nieco dalej podziemny parking w Placu Unii).

Lokal mieści się w starej kamienicy, w której w obecnej chwili zostały zmodernizowane instalacje elektryczne, poprowadzono nowe piony wodomierzy wody ciepłej i zimnej wraz z montażem do zdalnego odczytu (obecnie mamy ciepłą wodę z miasta), poprowadzono nowe piony centralnego ogrzewania wraz z ciepłomierzami i nowymi instalacjami, wymieniono poziomy i piony kanalizacji sanitarnej.
Zaplanowane są etapowo kolejne prace, więc z czasem budynek będzie „piękniał” jeszcze bardziej.

Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany – tak jak widać na zdjęciach (poważnie zainteresowanym wyślę aktualny remanent, który będzie finalną ceną za sprzedaż)

W ofercie sklepu jest ekologiczna żywność tj: nabiał, warzywa i owoce, drób, mięso i wędliny, miody tradycyjne, miody manuka, produkty suche: mąki, bakalie, makarony, strączki, kasze, kaszki, ryże, kawy, herbaty, przyprawy, zioła, suplementy, produkty do różnych „kuchni świata”, oleje, olejki eteryczne, oliwy, octy, przetwory (w tym lokalne od regionalnych dostawców), sosy, produkty śniadaniowe : granole, płatki itp. produkty wegańskie, bezglutenowe i dla diabetyków , świeże lokalne pieczywo na zakwasie, pieczywo naturalnie bezglutenowe, garmaż (pierogi, zupy, dania gotowe), soki, syropy, kiszonki , słodycze, jajka, ,naturalne kosmetyki i środki czystości, różne ciekawe akcesoria.

Półki i regały w sklepie są ułożone w taki sposób, że są w stanie zmieścić naprawdę dużo towaru.

Sklep poza towarem, jest sam w sobie ładnie urządzony i wyposażony. Wykończone są wszystkie pomieszczenia:

- sala sprzedażowa – m.in. 2 lady chłodnicze, wagi, krajalnica, lada kasowa + kasa, szuflada i terminal płatniczy
- magazynek/ kuchnia wraz z wyposażeniem (1) z lodówko-zamrażarką i zlewozmywakiem i szafkami
- magazynek (2) z lodówko-zamrażarką i zlewozmywakiem
- zaplecze (z regałami na towary),
- korytarzyk,
- pomieszczenie socjalne z szafami ubraniowymi dla pracowników, zlewozmywakiem oraz zlewem gospodarczym
- łazienka

Sklep posiada klimatyzację na sali sprzedażowej, kamery, instalację alarmową, Internet LTE z routerem czy telefon z numerem dla klientów zamawiających. Zostało wymienione też całe oświetlenie na sali sprzedażowej. „Przeszedł” wszystkie badania i odbiory niezbędne do uruchomienia tego typu działalności. Posiada zgodę wspólnoty i odbiór sanepidu. Mieliśmy także koncesję na wino.

Mamy swój fanpage na Facebook-u, oklejone witryny i drzwi oraz reklamy zewnętrzne ( szyld) na elewacji , a także markizę tarasową– na co jest zgoda wspólnoty.

Cena 130 000 zł pozostaje do niewielkiej negocjacji. Obejmuje przejęcie całego gotowego biznesu – cesja umowy najmu lokalu, kaucji oraz wyposażenie i towar. Ponad to w cenie pozostawiam wiedzę i kontakty, wynegocjowane stawki u dostawców i rosnące grono klientów. Biznes nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego.
Sklep był budowany z sercem, zaangażowaniem i rodzinnym klimacie - co widać i czuć po wejściu do lokalu – jednak ze względu na dalsze spełnianie swoich marzeń podjęłam decyzję o sprzedaży. Uważam, że w obecnej chwili jest to idealny moment na zakup sklepu ze zdrowymi produktami, bo klienci mają coraz większą świadomość i w czasie, w którym się znajdujemy jeszcze bardziej niż wcześniej dbają o swoje zdrowie.

Dla osób poważnie zainteresowanych wyślę na e-mail szczegółową ofertę sprzedaży.
Proszę o kontakt telefoniczny (po godz. 19:00). Jeśli nie odbiorę proszę napisać SMS-a – na pewno oddzwonię.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków