Sklep stacjonarny i internetowy • Cena: 180 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry,

Sprzedam biznes - rozwijający się concept store z polskimi markami w Gdańsku - sklep internetowy i stacjonarny.

W ofercie sklepu są m.in. odzież, czapki, torebki, biżuteria, świeczki sojowe, niedługo pojawią się również paski skórzane i ceramika. Marki dobieram tak, żeby zapewnić najwyższą jakość produktów - często są to wyroby w 100% wełniane, bawełniane, ze skóry naturalnej i wegańskiej, z kamieni naturalnych. Wszystkie tkaniny posiadają odpowiednie certyfikaty - m.in. OEKO-TEX.

Współpracuję głównie w oparciu o umowy komisu, jedynie w przypadku dwóch marek w oparciu o umowy sprzedaży (przy czym te marki oferują wysokie rabaty hurtowe). W ostatnim miesiącu niektórym markom zwiększyłam prowizję z umowy komisu.

Sklep działa od połowy maja b.r., z każdym miesiącem działalności notuję znaczny wzrost obrotów i napływ nowych "stałych" klientek.

Sklep stacjonarny - wynajem lokalu w Gdańsku Śródmieście (Stare Miasto), kompleksowy remont i przystosowanie lokalu do działalności w maju b.r., wykonana m.in. nowa instalacja elektryczna, cyklinowanie podłogi, sztukateria, lustra, oświetlenie, w tym ledy w listwach przypodłogowych. Powierzchnia 43,65 mkw - 2 pomieszczenia na ekspozycję, 1 magazyn, korytarz i łazienka. Cena sprzedaży obejmuje również wyposażenie, jednak w przypadku chęci wymiany umeblowania mogę zatrzymać wyposażenie za odpowiednim pomniejszeniem ceny, jest tam kilka perełek które chciałabym zatrzymać - decyzja należy do nabywcy. Lokal jest monitorowany, została również zawarta umowa z firmą ochroniarską.
W tym miesiącu został również podpisany aneks w sprawie półrocznego obniżenia czynszu najmu - do końca kwietnia 2023 r.

Do tej pory prowadziłam sklep w większości samodzielnie, od sierpnia pomaga mi pracownica w oparciu o umowę zlecenie. Planuję zatrudnienie drugiej osoby i całkowite przekazanie obsługi klienta pracownikom.

Sklep internetowy - wykupiona domena, hosting (przedłużone o kolejny rok, tj. do października 2023 r.), zgody marek na wykorzystanie zdjęć produktowych. Od lipca b.r. zawarta umowa na pozycjonowanie.

SM - facebook i instagram, bieżąca współpraca z jedną z trójmiejskich influencerek, opracowany branding (key visual, logo).

Z mojej strony oferuję 2-miesięczną pomoc w prowadzeniu sklepu, wszelkie wyjaśnienia i know-how. Możliwy też wgląd do biznesplanu, dokument przygotowany przez firmę zewnętrzną w listopadzie 2022 r.

W razie pytań zapraszam do kontaktu. Prześlę potrzebne informacje, zdjęcia i wyjaśnię wątpliwości.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

2-miesieczne


Powód sprzedaży

Korzystna oferta zatrudnienia w branży, w której posiadam wieloletnie doświadczenie, brak czasu na równoległe prowadzenie działalności.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków