Sklep spożywczy - Stare Miasto Wrocław • Cena: 180 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania sklep prywatny.

Sklep znajduje się w ścisłym centrum miasta.przy ul. Sikorskiego w sąsiedztwie placu Jana Pawła i wrocławskiego Rynku, w prestiżowej lokalizacji (Atal Towers, Odra Towers, biurowiec CADSOL), w pobliżu realizowana inwestycja Quorum 140 m budynek biurowo-mieszkalny, drugi najwyższy budynek w Mieście.

Mimo rzeszy stałych klientów liczba potencjalnych klientów wzrośnie minimum czterokrotnie. Niski najem, czynsz administracyjny na poziomie 1000 zł/msc.

Miesięczne zużycie prądu, dzięki energooszczędnym urządzeniom na niskim poziomie. Wysoka sprzedaż produktów wysokomarżowych (60%) - ciasto, ciastka, lada tradycyjna, warzywa, owoce- niski podatek VAT od sprzedaży. Wysoka marża globalna na poziomie 33%. Niski poziom strat, nie przekracza on 1%. Dodatkowe przychody i nowi klienci z punktu odbioru paczek: ORLEN PACZKA. Pozwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych w umowie.

Oferuję całość jak jest:
- lodówki,
- regały,
- sprzęty,
- meble,
- logo,
- klimatyzacja,
- materiały eksploatacyjne,
- monitoring 16 kamer z dostępem zdalnym i podglądem na kasie,
- sprzęt IT itd.
Wszystko nowe i własne, żadnych lodówek producenckich, wszystkie lodówki podłączone pod agregat zewnętrzny, ze świeżo wymienioną sprężarką, co pozwala na kolejną oszczędność i dowolność towarowania sklepu.

Punkt z wydzielonymi i zaadoptowanymi pomieszczeniami:
- sala sprzedaży,
- regał zewnętrzny na warzywa,
- pomieszczenie socjalne,
- toaleta,
- biuro,
- magazyn.
Łącznie 100 m2, klimatyzowanego i monitorowanego lokalu. W pomieszczeniu socjalnym znajduje się zlew i w pomieszczeniu można robić placki ruskie lub kanapki i inne produkty.

Wszystko gotowe do wejścia i handlu. Wchodzisz i zarabiasz od pierwszego dnia. Alarm oraz ochrona Solid security. Do lokalu przynależą miejsca postojowe.

Sklep nie jest franczyzowy, co oznacza, że możesz samodzielnie zmieniać asortyment, dostosowywać ceny i kupować towary w korzystnych cenach.

Udostępniam całe know-how, kontakt do dostawców i serwisantów. Sklep jest aktywny, pracuje codziennie, przychody rosną miesięcznie o 7-10%. Sklep rentowny ze stopą zwrotu max. 1 rok, bez konieczności stania samemu za ladą.

Sprzedaję z powodów osobistych. Nie chcę, ale muszę, z bólem serca.

Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane, przedstawię dokumenty finansowe dla zdecydowanych.

Tylko do końca miesiąca cena 180 000 netto


Nieruchomości i urządzenia

- Lodówki,
- regały,
- sprzęty,
- meble,
- logo,
- klimatyzacja,
- materiały eksploatacyjne,
- kasa,
- terminal,
- komputery.


Wsparcie posprzedażowe

Zapoznamy Cię z systemem zakupów i dostawcami, przekażemy nasze rabaty od dostawców. Pomożemy w uruchomieniu sklepu w ciągu dwóch tygodni.


Powód sprzedaży

Przeprowadzka do innego kraju.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków