Sklep spożywczy • Cena: 200 000 zł
 • Przychody: 1 800 000 zł
 • Dochody: 250 000 zł
 • Rok założenia: 2015
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Do sprzedania sklep prywatny "AVOCADO". Możliwość zmiany nazwy. Sklep znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sikorskiego w sąsiedztwie placu Jana Pawła i wrocławskiego Rynku, w prestiżowej lokalizacji (Atal Towers, Odra Towers, biurowiec CADSOL), w pobliżu realizowana inwestycja Quorum, 140m budynek biurowo-mieszkalny, drugi najwyższy budynek w Mieście. Mimo rzeszy stałych klientów, liczba potencjalnych klientów wzrośnie minimum dwukrotnie. Niski najem, czynsz administracyjny na poziomie 700 zł/ msc.
Miesięczne zużycie prądu, dzięki energooszczędnym urządzeniom na niskim poziomie. Wysoka sprzedaż produktów wysokomarżowych (60%)- ciasto, ciastka, lada tradycyjna, warzywa, owoce- niski podatek VAT od sprzedaży. Wysoka marża globalna na poziomie 33%. Niski poziom strat, nie przekracza on 1%. Pozwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych w umowie, kolektura lotto.
Oferuję całość jak jest: lodówki, regały, sprzęty, meble, logo, klimatyzacja, materiały eksploatacyjne, monitoring 16 kamer z dostępem zdalnym i podglądem na kasie, sprzęt IT itd. Wszystko nowe i własne, żadnych lodówek producenckich, wszystkie lodówki podłączone pod agregat zewnętrzny, ze świeżo wymienioną sprężarką, co pozwala na kolejną oszczędność i dowolność towarowania sklepu. Punkt z wydzielonymi i zaadoptowanymi pomieszczeniami : sala sprzedaży, regał zewnętrzny na warzywa, kącik lotto, pomieszczenie socjalne, toaleta, biuro, magazyn. Łącznie 100m2, klimatyzowanego i monitorowanego lokalu. Wszystko gotowe do wejścia i handlu. Wchodzisz i zarabiasz od pierwszego dnia. Podpisana umowa z GLS co pozwala na handel w dni niehandlowe, również dla pracowników. Alarm oraz ochrona Solid security. Do lokalu przynależą miejsca postojowe- jedno naziemne, jedno podziemne.
Udostępniam całe how-know, kontakt do dostawców i serwisantów. Sklep rentowny ze stopą zwrotu max 1 rok, bez konieczności stania samemu za ladą. Sprzedaję z powodów osobistych. Nie chcę, ale muszę, z bólem serca. Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane, przedstawię dokumenty finansowe dla zdecydowanych.
Cena 200 000 netto do ewentualnej negocjacji.


Nieruchomości i urządzenia

Całe wyposażenie sklepu warte ponad 250 tyś


Wsparcie posprzedażowe

opieka posprzedażowa doraźna- 1 miesiąc, konsultacyjna 3 miesiące


Powód sprzedaży

osobiste

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków