Sklep papierniczo - plastyczny z usługami małej poligrafii • Cena: 50 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający, gotowy do rozpoczęcia własnej działalności sklep z artykułami papierniczymi i plastycznymi oferujący również usługi małej poligrafii. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną artykułów papierniczych, szkolnych, galanterii biurowej, artykułów dla plastyków. Oferuje usługi druku, kserograficzne, skanowania, oprawiania itp.

Sklep sprzedam jako całość, łącznie z bazą kontaktów i know how. Sklep zlokalizowany jest w sercu Starego Podgórza, 60 m od przystanku tramwajowego oraz 80 m od uczelni artystycznej. W pobliżu znajdują się także inne szkoły i uczelnie. Sklep istnieje od 2014 r i w tym czasie zyskał sobie grono stałych klientów oraz nawiązał ścisłą współpracę z pobliską uczelnią artystyczną. Posiada także aktywną sprzedaż na platformie Allegro.

Największą wartość firmy stanowi idealnie dopasowana oferta zarówno pod względem asortymentu jak i usług do głównej grupy stałych klientów – studentów pobliskiej szkoły artystycznej.

Istnieje również możliwość sprzedaży tylko towaru jako całości - osoby zainteresowane taką opcją, proszę o kontakt.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.


Nieruchomości i urządzenia

W ofercie zawarte jest pełne wyposażenie (lada, meble, regały sklepowe, dwie kserokopiarki, kasa, terminal płatniczy, bindownica itd.) oraz towar umożliwiający prowadzenie biznesu od razu, a także nazwa i logo, profile na Facebooku i Instagramie. Lokal (wynajmowany) jest w pełni urządzony (w październiku ubiegłego roku zamontowane zostały nowe, przeszklone drzwi wejściowe).


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pełne wsparcie posprzedażowe, kontakty do dostawców i dystrybutorów, przekazanie wiedzy zdobytej przez lata prowadzenia działalności. Biznes posiada duży potencjał dalszego rozwoju, zarówno pod względem rozszerzenia oferty sprzedawanych produktów jak i usług.
Biznes jest gotowy do przejęcia od zaraz. Może zostać także włączony do większej sieci sprzedaży.


Powód sprzedaży

Sytuacja osobista.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków