Sklep online – boxy subskrypcyjne • Cena: 30 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Stworzyliśmy sklep internetowy wzorując się na dużym sukcesie takiego biznesu w USA. W Polsce jest to całkowita nowość, co jest dużym plusem. Produkt to pudełka subskrypcyjne z "randką-niespodzianką" dla par, wysyłane raz w miesiącu. Każdego miesiąca zawartość jest unikatowa, pomysł na wspólny wieczór kompletnie inny. Pudełka dostarczane prosto do drzwi Klienta, mają go wyręczyć w przygotowaniu kreatywnej i zaskakującej randki i pomóc w pielęgnacji swojego związku.

Biznes nie potrzebuje specjalnego lokalu, maszyn czy wyposażenia. Koszty stale firmy to jedynie opłaty ZUS-u, księgowości i opcjonalnie grafiki czy reklamy.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego.
Możliwości rozwoju:
Biznes jest obecnie po najtrudniejszej fazie wprowadzenia na rynek i jest gotowy by wejść w najciekawszą fazę, czyli fazę wzrostu. Należy teraz inwestować w reklamę i rozprzestrzeniać informacje o produkcie i zdobywać coraz więcej Klientów. Można rozszerzyć ofertę o inne boxy na które mamy już pomysły.

Punkt rentowności osiągany jest przy sprzedaży ok. 15-20 pudełek, a dłużej istniejące boxy w Polsce sprzedają po kilkaset do kilku tysięcy pudełek miesięcznie. Im większa sprzedaż, tym większy zysk na 1 boxie, a wielkość sprzedaży zależy w dużej mierze od promocji, dlatego nie określamy tutaj potencjalnych zysków.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Służymy wiedzą zdobytą na drodze szukania informacji, uczenia się, testowania, wdrażania i analizowania. Oprócz prowadzenia social media (Facebook, Instagram), strony internetowej, mailingów, mowa też o całym procesie logistycznym, sposobie pakowania, czy samych pomysłach na randki na następne miesiące.


Powód sprzedaży

Jesteśmy świeżo po studiach, mamy wiele pomysłów, ale mało funduszy. Doprowadziliśmy biznes do momentu, w którym trzeba bardziej zainwestować w promocję. Dlatego chcemy biznes przekazać osobie, która ma możliwość zainwestowania w dalszy rozwój firmy.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków