Sklep internetowy ze zdrową żywnością • Cena: 12 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy działający sklep internetowy ze zdrową żywnością (bio/eko). Sektor e-grocery (a w szczególności zdrowa żywność) rośnie bardzo szybko i te wzrosty z pewnością będą kontynuowane. W 2021 roku nasz sklep wygenerował przychód na poziomie paruset tys. zł przychodu.

Sklep posiada w swojej ofercie ponad [dane ukryte] produktów z następujących kategorii:
- dla wegetarian,
- dla diabetyków,
- produkty bezglutenowe,
- środki słodzące,
- miody,
- suplementy,
- produkty zbożowe,
- soki i napoje zdrowotne,
- herbaty i inne.
- zabawki
- uroda
Istnieje możliwość bardzo łatwego dodawania nowych kategorii jak i aktualizowania bazy produktów.
W związku z tym, iż nasz sklep internetowy posiada wszystkie produkty oferowane przez tego typu sklepy stacjonarne, nowy właściciel nie będzie musiał wprowadzać wielu zmian.
Sklep jest przejrzysty i funkcjonalny, pełen nowoczesnych rozwiązań. Prosty w obsłudze panel administracyjny pozwala na zarządzanie sklepem, bez większej wiedzy informatycznej.
Sklep został założony i funkcjonuje na platformie ecommerce. Jest pozycjonowny, dodany do katalogów oraz posiada moduł generowania listów przewozowych dla kurierów oraz wiele innych funkcji ułatwiających sprzedaż.

Możliwości rozwoju:
Sklep jako w pełni funkcjonujący biznes ma ogromne perspektywy. Oferta jest idealna dla sklepów stacjonarnych, które chciałyby wejść w sprzedaż internetową i zwiększyć przychody kierując swoją ofertę na całą Polskę. Sklep internetowy, oprócz pozycjonowania nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że posiadasz komputer oraz niewielkie zaplecze magazynowe, czym dysponuje każdy stacjonarny sklep.


Nieruchomości i urządzenia

W skład sklepu wchodzi:
- domena internetowa (bardzo dobrze rokująca, z historią, zakupiona na aukcji domen),
- skrzynka pocztowa na home,
- wizytówka google
- baza zdjęć i opisów towarów w sklepie,
- baza klientów sklepu.
-baza NEWSLETTER'a, zapisane blisko 1000 osób
- produkty z magazynu wraz z poszczególnymi regałami (opcjonalnie)


Wsparcie posprzedażowe

Aby sklep funkcjonował pod nowym właścicielem należy wprowadzić małe zmiany na stronie sklepu, podać adres nowej siedziby, właściciela, nowy numer konta do przelewów. Modyfikacja danych oraz modułów płatności powinna zająć około godziny. Nowy właściciel/ka może liczyć na moją pomoc w tym zakresie.
Przekaże także całą wiedzę dotyczącą prowadzenia tego typu biznesu, kontakty do hurtowni, firmy kurierskiej oraz do osób, które zajmują się pozycjonowaniem i wprowadzaniem graficznych zmian w sklepie.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest skupienie się na rozwoju innego biznesu skupionego na technologii. Nie będę miał z tego powodu czasu prowadzić sklepu a przede wszystkim brak czasu żeby go rozwinąć -Dlatego sprzedaje w atrakcyjnej cenie!

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków