Sklep internetowy ze zdrową żywnością • Cena: 25 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Długo wahaliśmy się z tą decyzją, ale w końcu nadeszła ta chwila - sprzedajemy nasz sklep internetowy ze zdrową żywnością.
Sklep zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju produktów ekologicznych i naturalnych, poczynając od zdrowej żywności przez produkty dla wegetarian, diabetyków, bezglutenowe, produkty dla alergików, dla dzieci i niemowląt, środki kosmetyczne.
W sklepie w ciągłej sprzedaży oraz na zamówienie jest dostępnych około 700 pozycji asortymentowych, ze zdjęciami i dokładnymi opisami.
Istnieje możliwość bardzo łatwego dodawania nowych kategorii jak i aktualizowania bazy produktów.
Sklep nie posiada żadnych zaległości finansowych – stajesz się nowym właścicielem i od razu zarabiasz.
Sklep ma wiernych i stałych klientów, którzy wciąż polecają sklep swoim znajomym, co jest fantastyczną reklamą.
Jest funkcjonalny, przejrzysty i pełen nowoczesnych innowacji. Mamy możliwość dodawania postów z różnej tematyki, dotyczącej sprzedawanych towarów bądź poradnictwo.
Sklep funkcjonuje w oparciu o profesjonalny program zarządzający sklepem internetowym – Click Shop umożliwiającym sprawną, wydajną i bezproblemową obsługę klienta.
Sklep jest przejrzysty i funkcjonalny, pełen nowoczesnych rozwiązań. Prosty w obsłudze panel administracyjny pozwala na zarządzanie sklepem, bez większej wiedzy informatycznej, również mobilnie.
Sklep został założony i funkcjonuje na platformie Clik Shop. Jest pozycjonowany, dodany do katalogów oraz posiada moduł generowania listów przewozowych dla kurierów oraz wiele innych funkcji ułatwiających sprzedaż.
Od razu odpowiadam na podstawowe pytanie - ten sklep jest w pełni funkcjonującym biznesem przynoszącym realny dochód. Jedna osoba może prowadzić ten sklep, lecz nie będzie to praca na 1 h dziennie.
Sklep do przejęcia w każdej chwili.
Możliwości rozwoju:
Sklep wyróżnia się na rynku unikalnym asortymentem.
Sklep jako w pełni funkcjonujący biznes ma ogromne perspektywy. Wystarczy, że posiadasz komputer oraz niewielkie zaplecze magazynowe. Dla potencjalnego kupca, zainteresowanego prowadzeniem własnego sklepu dużym atutem jest przejęcie działającego sklepu, z wprowadzonymi produktami, ustalonymi procedurami, bazą klientów oraz możliwość rozpoczęcia współpracy ze sprawdzonym, doświadczonym pracownikiem. Sprzedaż rozwija się w trendzie rosnącym.


Nieruchomości i urządzenia

W sprzedaży jest oprogramowanie sklepu internetowego, intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administracyjny, e-mail, dwie domeny oraz hosting. Sklep internetowy zajmuje się sprzedażą zdrowej żywności i ekologicznych kosmetyków na całą Polskę.
W skład przedmiotu oferty wchodzą następujące rzeczy:
- opracowane przez grafików logo sklepu,
- roll-up reklamowy,
- unikalny, łatwy do zapamiętania adres sklepu (domenę),
- nieograniczona ilość skrzynek pocztowych w domenie,
- unikalna szata graficzną sklepu,
- wprowadzona do sklepu baza najpopularniejszych eko produktów zawierającą tematyczne kategorie, opis krótki oraz długi, zdjęcia, nazwy producentów, wagę, czas dostawy i sugerowane ceny detaliczne,
- sklep zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google,
- opracowany regulamin zapewnia bezpieczeństwo transakcji i skutecznie zabezpiecza interes sprzedającego,
- dodatkowo opracowana polityka prywatności oraz polityka cookies uzupełniają regulamin, aby pod względem prawnym sklep spełniał wszystkie standardy,
- w pełni skonfigurowane oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym,
- stan magazynowy sklepu to – ok. 10 tys. zł.,
- FanPage na Facebook’u oraz profil na Google+,
- baza klientów sklepu,
- program księgowo-magazynowy.

Jest wyposażony w dobrą dla oka grafikę i przyjazną dla klienta jak i administratora formę korzystania i obsługi. Sklep posiada moduły płatności (m.in. DotPay), sprzedaż bez rejestracji i wiele innych.

Trochę danych technicznych:
- sklep posiada integracje z płatnościami elektronicznymi ( m.in. PayU, eCARD, DotPay),
- integracje z porównywarkami cenowymi (m.in. Nokaut,Ceneo, Okazje, Skąpiec) i wiele innych integracji z programami potrzebnymi do sprawnego funkcjonowania sklepu,
- sprzedaż bez rejestracji i wiele innych,
- posiada usługi logistyczne (Apaczka, Paczkomaty, Poczta Polska)
- sklep posiada wersje mobilną,
- mobilna aplikację do zarządzania,
- posiada bezpieczny certyfikat SSL,
- nieograniczoną ilość adresów e-mailowych,
- w bazie znajduje się blisko 700 produktów,
- możliwa sprzedaż z Allegro i Facebook'u,
- możliwość dodawania produktów bez limitu i łatwy sposób dodawania nowych kategorii jak i aktualizowania bazy produktów.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Sklepem dotychczas zajmowała się żona jednak urodziła syna i nie może poświęcić działalności tyle czasu ile potrzeba. Ja niestety nie mogę wspierać żony w zakresie prowadzenia sklepu, gdyż mam inne zobowiązania.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków