Sklep internetowy z zestawami prezentowymi • Cena: 150 000 zł
 • Przychody: 500 000 zł
 • Dochody: 250 000 zł
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z wysoce korzystną propozycją. Biznes jest gotowy do wprowadzenia. W sam raz dla osób chcących w krótkim czasie zarobić duże pieniądze. 500 tys. zł obrót w 2 miesiące!

Przez dwa sezony - 2021/22 i 2022/23 byłem wspólnikiem 50% w spółce - w związku z rozwiązaniem spółki i podziale majątku ruchomego i cyfrowego proponuję Państwu odkup całości zakresu lub jego części.

Spółka przez 2 sezony działania osiągnęła obrót brutto rzędu 1.000.000zł i zysku na poziomie 500.000zł, czego możemy dowieść zarówno na poziomie dokumentacji handlowej jak i księgowej.

Całość działań marketingowo-sprzedażowych była kontrolowana przez nas i została opisana w załączniku ofertowym stanowiąc element oferty całościowej. Spółka nie korzystała z dodatkowych rozwiązań.

Zachęcam do zakupu całościowego. Oczywiście dopuszczamy sprzedaż częściową np.
- baza klientów;
- baza leadów;
- usługa marketingowa;
- zakres towarowy;
- system towarowo-magazynowy;
- sklep internetowy.

Jesteśmy otwarci na negocjacje. Wszystkie dokumenty handlowe są oczywiście do wglądu. Nie ma też przeszkód żeby umowę kupna-sprzedaży potwierdzić aktem notarialnym.


Nieruchomości i urządzenia

- baza klientów dotychczasowych - pełne dane korporacyjne zamawiającego z raportem zamówień - relacje zbudowane z klientami są doskonałe i znaczna część z nich na pewno ponowi zamówienie;
- baza leadów z ostatnich dwóch lat;
- usługa marketingowa - jako element oferty całościowej w pierwszym sezonie;
- zakres towarowy - skrzynie drewniane, kartony premium, wina, alkohole, przetwory, słodycze - wartość ok. 50tys. zł - wgląd w pełen stan magazynowy na życzenie;
- autorski system towarowo-magazynowy;
- sklep internetowy z integracją z systemem towarowo magazynowym.


Wsparcie posprzedażowe

Zakres usługowy w pierwszym sezonie po zakupie: prowadzenie działań marketingowych względem obecnych klientów spółki na rzecz nowego podmiotu przez okres od października 2023 do grudnia 2023 włącznie.


Powód sprzedaży

Jesteśmy spółką technologiczną i nie prowadzimy działalności handlowej.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków