Sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz • Cena: 2 000 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Zawieszalnia.pl specjalizuje się w dostarczaniu stylowych, innowacyjnych produktów do wyposażenia wnętrz.

Co oferujemy:
- Solidną bazę klientów zbudowaną przez lata działalności.
- Opartą na zaawansowanym systemie zarządzania stronę internetową zapewniającą intuicyjne zakupy.
- Unikalne relacje z dostawcami.
- Aktywną obecność w mediach społecznościowych, co przyczynia się do budowy lojalności marki.
- Doskonałe recenzje i opinie klientów, świadczące o wysokiej jakości oferowanych produktów i obsłudze klienta.

Sprzedawane elementy przedsiębiorstwa:
- sklep internetowy
- logo firmy i nazwa potoczna
- cesja umowy na serwer (strona posiada też certyfikat SSL) i domenę. (serwer opłacony z góry do końca roku)
- cesja umowy na numer telefonu
- przekazanie dostępu do maila firmowego
- konto allegro. Oferty codziennie generują sprzedaże.
- konto reklamowe na Facebooku z bogatą historią i gotowymi reklamami, Instagram i Pinterest.
Wszystkie konta są zintegrowane ze sklepem, pobierają katalog produktów i są gotowe do reklamowania
- magazyn produktów do wyposażenia wnętrz o wartości kilkuset tysięcy złotych. Wszystkie produkty posiadają opisy i są dostępne w formacie DXF, ułatwiającym integrację z zewnętrznymi programami.

Biznes e-commerce zawieszalnia.pl ma ogromny potencjał rozwoju w dynamicznie rozwijającym się środowisku online. Przejmując tę markę, nabywca będzie miał możliwość kontynuacji istniejącej ścieżki sukcesu oraz dalszego rozwoju marki.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

W kontekście oferty sprzedaży strony e-commerce zawieszalnia.pl, zapewniamy kompleksowe wsparcie posprzedażowe, które obejmuje:

- Przekazanie wiedzy i szkolenia: Udostępnienie pełnej dokumentacji technicznej dotyczącej strony internetowej zawieszalnia.pl oraz platformy e-commerce. Dodatkowo oferujemy dedykowane szkolenia dla nowego właściciela w zakresie zarządzania zawartością strony, obsługi zamówień, a także prowadzenia kampanii marketingowych.

- Wsparcie techniczne i utrzymanie strony: Zobowiązujemy się do zapewnienia wsparcia technicznego, aby zapewnić płynne funkcjonowanie strony. Nasz zespół techniczny będzie dostępny, aby pomagać w rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych, aktualizacji oprogramowania oraz dbałości o bezpieczeństwo strony.

- Transfer wiedzy i konsultacje: Oferujemy możliwość konsultacji z obecnym zespołem odpowiedzialnym za stronę zawieszalnia.pl. Przekazujemy wiedzę na temat unikalnych cech strony, wskazówki dotyczące relacji z klientami oraz strategii, które przyczyniły się do sukcesu dotychczasowej działalności.

- Pomoc w utrzymaniu relacji z klientami: Udostępniamy informacje na temat dotychczasowych klientów, ich preferencji i historii zakupów, co umożliwi nowemu właścicielowi kontynuację relacji i utrzymanie lojalności wobec marki zawieszalnia.pl.

- Plan rozwoju strony: Dostarczamy propozycje rozwoju strony internetowej, wskazówki dotyczące strategii rozwoju, zmian w designie czy też proponowanej ofercie produktowej, aby umożliwić rozwój biznesu pod nowym kierownictwem.

- Nasze wsparcie posprzedażowe ma na celu ułatwienie procesu przejęcia strony zawieszalnia.pl oraz zapewnienie nowemu właścicielowi niezbędnych narzędzi i informacji do kontynuacji i rozwoju tej dynamicznie rozwijającej się platformy e-commerce. Jesteśmy gotowi wspierać i pomagać w każdym etapie po przejęciu, dbając o sukces biznesowy i zadowolenie klientów.


Powód sprzedaży

Z powodów osobistych oraz zainteresowania innymi obszarami biznesu, zdecydowaliśmy się na sprzedaż zawieszalnia.pl. Chcemy przekazać tę wyjątkową markę w ręce osób, które będą mogły kontynuować jej rozwój i zbudować na niej jeszcze większy sukces.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków