Sklep internetowy z towarem - odzież fitness i lifestyle dla kobiet • Cena: 65 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sklep online z odzieżą fitness i lifestyle dla kobiet. Sklep istnieje od 2016 roku, jednak realną sprzedaż rozpoczął w marcu 2017 roku. Jest to jednoosobowa działalność gospodarcza. Sprzedam gotowy, funkcjonujący sklep internetowy, całą koncepcję i wszelkie prawa autorskie do projektów, materiałów, zdjęć, filmów etc., razem z całym know-how, kontaktami, bazą klientów. Mamy przygotowane projekty do wprowadzenia nowej kolekcji. Marka została bardzo dobrze przyjęta przez klientki.

Sklep notuje ok. 12-15 tysięcy odsłon miesięcznie.
Został założony fanpage na Facebooku, który ma prawie 10 tysięcy fanów, profil na Instagramie ma około 1,5 tysiąca obserwujących. Baza klientek to ok. 1500 aktywnych użytkowników, oraz około 1000 rekordów monitorowanych.

Miesięczne koszty utrzymania sklepu są znikome, zamykają się w 1000zł netto - największym kosztem jest reklama, obecnie przeznaczamy na to ok. 2000 zł netto/miesięcznie, należy jednak doinwestować ten obszar działania, bo to co jest teraz to absolutne minimum.
Możliwości rozwoju:
Mamy koncepcję dotyczącą wprowadzenia nowego asortymentu, nowej kolekcji oraz sprzedaży w punktach stacjonarnych - wszystko przygotowane do wdrożenia.
Biznes jest obecnie po najtrudniejszej fazie, czyli wdrożeniu na rynek. Spotkał się z niesamowitą, pozytywną reakcją klientek. Należy teraz inwestować w reklamę i rozprzestrzeniać informacje o produkcie, warto skupić się na wynajęciu powierzchni w gotowych już butikach, by rozszerzyć działalność o sprzedaż stacjonarną (koszt najmu miejsca w butiku bez angażowania pracowników, sprzętów itd. to ok 1000 zł netto/m-c).


Nieruchomości i urządzenia

Posiadamy stan magazynowy o wartości detalicznej ok. 50 tys. złotych.

Marka nie jest związana długoterminowo z żadnymi umowami i kontraktami, wolna od zadłużeń. Sklep oparty na platformie Shoplo, wdrożone systemy automatyzacji marketingu na platformie Salesmanago, posiadamy również integrację z platformą Refericon oraz Many Chat. Korzystamy z usług kurierskich Inpost - rozliczane na podstawie miesięcznych faktur za wykorzystane przesyłki - bez umów, abonamentów etc.


Wsparcie posprzedażowe

Deklarujemy wsparcie posprzedażowe w kwestiach technicznych dotyczących obsługi sklepu i narzędzi marketingowych oraz know-how marketingowym.
Pomożemy również przy kwestiach związanych z projektowaniem nowych kolekcji - przekażemy całe know-how, posiadamy zaplecze gotowych wzorów, czekających jedynie na wprowadzenie kolekcji do sprzedaży.


Powód sprzedaży

Bardzo ciężka sytuacja rodzinna, wymagająca dużych nakładów finansowych na leczenie, co doprowadziło do konieczności spieniężenia projektu. Obecnie stoimy w miejscu, brak kapitału na rozwój, niestabilna sytuacja finansowa w rodzinie, konieczność wyznaczenia życiowych priorytetów. Daleko zaszliśmy, nie chcemy uśmiercać marki, bo ma ogromny potencjał.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków