Sklep internetowy z termokubkami • Cena: 360 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Kubki termiczne wpisują się idealnie w obecne trendy życia, jesteśmy mobilni używamy smartfonów, bezprzewodowych komputerów, jeździmy na treningi, biegamy, podróżujemy, jeździmy samochodem do pracy, a następnie na wakacje. Obecny człowiek jest w ciągłym ruchu, ale aby żyć trzeba pić! I to się nie zmieni. Kubek termiczny umożliwia przenoszenie ulubionego napoju dosłownie wszędzie. Na świecie są setki tysięcy kawoszy, ulubieńców herbat, potrzebujących mieć przy sobie gorący napój. Możliwość zabrania go ze sobą to praktyczne rozwiązanie, cenione przez użytkowników - Twoja gorąca kawa zawsze pod ręką? To jest To! Oczywiście na rynku są tysiące modeli kubków, jedne lepsze, a inne gorsze.., i tutaj pojawiają się pytania: który kubek termiczny jest najlepszy? Który utrzymuje ciepło najdłużej? Czy kubki są szczelne, “bo mam już 9 modeli i każdy cieknie…”? Nasz sklep jest odpowiedzią na te pytania. Przedstawiamy realne wykresy utrzymywania stałej temperatury w oparciu o rzeczywiste testy termiczne, dokładnie opisujemy parametry produktów. Dzięki tym informacjom Klient nie musi kupować w ciemno, może wybrać odpowiedni model dopasowany do swoich potrzeb. Dodatkowo sklep obsługuje zamówienia na produkty personalizowane - możliwość umieszczenia napisu lub grafiki na kubkach, tworząc oryginalne prezenty.

Cena sprzedaży kompletnego biznesu to 360 tys zł netto

Dobra wiadomość: Sklep ciągle zwiększa swoje obroty, a cena ważna jest przez 30 dni.
Zła wiadomość: Cena nie podlega negocjacji. W następnym miesiącu nie będzie taniej tylko drożej gdyż sklep ciągle zwiększa swoje obroty. Im szybciej podejmiesz decyzję tym mniej zapłacisz.
Cena nie zawiera stanu magazynowego produktów, który ciągle rotuje i utrzymuje się na poziomie kwotowym zakupu 50-100 tys.zł. Sklep sprzedaję wyłącznie z aktualnym stanem magazynowym, co gwarantuje ciągłość realizacji zamówień po przejęciu obsługi systemu.

Odpowiedzi na pytania:

Skąd wynika cena i czy nie jest za wysoka?
Nie. Podana cena jest adekwatna do zysków jakie generuje sklep na chwilę obecną, włożonej pracy w zrealizowanie projektu oraz potencjał. Sklep ciągle zwiększa obroty co oznacza, że posiada właściwy produkt i marketing, właściwie zaprezentowany, a liczne pozytywne opinie potwierdzają zadowolenie z użytkowania kubków. Produkty cieszą się uznaniem wśród Klientów, którzy dokonują kolejnych zakupów oraz polecają sklep swoim znajomym. Oddzielną grupę stanowią klienci biznesowi - wartość jednego zamówienia B2B potrafi przekroczyć 40 tys. zł netto.

Czy warto wydać tę kwotę na sklep internetowy?
Termokubki to sklep stworzony od podstaw, w którym sprzedaż po dwóch latach wystartowała jak z procy. Wydając tę kwotę kupujesz gotowy biznes, ktory ryzyko niewypału ma już za sobą. Ale być może to nie jest oferta dla Ciebie i możesz założyć własny biznes - sklep oparty na własnym pomyśle, założyć działalność lub spółkę, wykupić platformę, zlecić grafikę opartą na obecnych trendach, wyprodukować lub zakupić towar, wykonać zdjęcia, dodać produkty do sklepu, nawiązać współpracę z dostawcami, blogerkami, zintegrować z ceneo, allegro, okazjeinfo, założyć profile społecznościowe i je prowadzić lub zlecić prof. firmie i zapłacić, wykupić abonamenty, poświęcić setki albo tysiące godzin swojego życia. Możesz to wszystko zrobić! I zaryzykować, że Ci się uda!

Lub możesz kupić gotowy, działający biznes za 360 tys. zł netto, przynoszący zyski od samego początku.

Do kogo kierowana jest oferta?
-Do firm e-commerce posiadających wolne moce przerobowe i planujące otworzyć nowy, dochodowy sklep internetowy.
-Do firm konkurencyjnych oferujących sprzęt turystyczny, łącząc potencjał obecnej firmy z nowym kanałem sprzedaży i bazą “gotowych” Klientów.
-Do działających firm chcących rozpocząć sprzedaż w internecie ale nie wiedzą jak zacząć bo boją się porażki projektu.
-Do sklepów stacjonarnych planujących rozszerzyć sprzedaż o kanał internetowy.
-Do osób zakładających nową firmę, którym zależy na zyskach od samego początku.
-Do inwestorów.
-Do firm specjalizujących się w sprzedaży dochodowych serwisów internetowych.

Faktura i gwarancja:
Firma wystawia fakturę VAT, podana cena jest ceną netto.
Dodatkowo sprzedający udziela 3 miesięcznej gwarancji na piśmie - dodatkowa umowa.
Jeśli okaże się, że w ciągu 3 miesięcy od zakupu, sklep w żadnym miesiącu nie wygenerował sprzedaży w deklarowanym zakresie 20-90 tys zł, będziesz mógł rozwiązać umowę. Chętnie przyjmiemy sklep z powrotem i wystawimy korektę faktury i zwrócimy wpłaconą należność. Na koniec dodam, że nie mamy ciśnienia ze sprzedażą sklepu ponieważ sklep działa non-stop i z miesiąca na miesiąc zwiększa swoją wartość.

Masz pytania? Zadzwoń i umów się na prezentację i rozmowę handlową:
Możliwości rozwoju:
-Planowany zwrot inwestycji: 2 lata - jeśli kiedykolwiek prowadziłeś biznes wiesz jakie to ważne.
-Wzrost sprzedaży o rozszerzenie możliwości usługi grawerowania o galerię czcionek i wzorów, której w tym momencie nie ma, a Klienci często pytają. W chwili obecnej grawer grafik oparty jest na przesłanych plikach przez Klienta.
-Wznowienie sprzedaży na Allegro, na chwilę obecną sklep nie wystawia aukcji gdyż nie wyrabia się z zamówieniami.
-Rozwinięcie kanału sprzedaży w społeczności zakupowej CASHBACK.
-Ekspansja na rynek niemiecki i angielski. Tutaj trudno przewidzieć czy wzrosty sprzedaży będą 2 krotne czy 10 krotne. Platforma sklepu umożliwia oczywiście stworzenie różnych wersji językowych.
-Uruchomienie kolejnego kanału sprzedaży w modelu dropshipping.
-Nowe produkty i pomysły na marketing przekazane na szkoleniu posprzedażowym.
-Przy uruchomieniu powyższych kanałów + afiliacja i remarketing, zwrot inwestycji można osiągnąć nawet w 1 rok.


Nieruchomości i urządzenia

Co konkretnie kupujesz?
-Przede wszystkim działający biznes przynoszący zyski, sklep z dużym potencjałem i możliwościami rozwojowymi - sprzedaż w internecie ciągle rośnie.
-Funkcjonujący sklep ze znakomicie wypozycjonowaną domeną termokubki.com.pl z produktami, oparty na platformie RedCart wraz z bazą zarejestrowanych klientów i historią zamówień, umożliwiający wysyłkę zamówień w 24 godziny.
-Bazę produktów, testów termicznych, kilka tys. zdjęć wszystkich modeli z oferty oraz planowanych do wprowadzenia do sklepu, grafiki na potrzeby marketingu.
-Przekazanie kontaktów handlowych do dostawców wraz z wypracowanymi rabatami i warunkami handlowymi.
-Sprzęt do wielopunktowej rejestracji temperatury wraz z oprogramowaniem.
-Konto na Allegro o takiej samej nazwie jak domena “termokubki” - konto zintegrowane jest ze sklepem, umożliwiając sprzedaż i obsługę zamówień bezpośrednio w panelu administracyjnym RedCart.
-Żyjące konto Facebook ok 6000 realnych lajków, liczba stale rośnie
-Żyjące konto Instagram ok 4000 realnych obserwatorów, liczba stale rośnie
- Konta społecznościowe Twiter, G+, Pinterest, Tumblr
- Konto kanału Youtube wraz z prawami autorskimi do filmów.
- Kontakty do kilkuset współpracujących stron blogerskich.
- Liczne integracje porównywarkami, serwisami, czatem online, itp.
-Szkolenie z prowadzenia biznesu od A do Z wraz ze wsparciem technicznym przez 6 miesięcy.


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie 6 miesięcy.
Gwarancja dochodu.


Powód sprzedaży

Z powodu nowych planów życiowych oraz rozpoczęcia nowego projektu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków