Sklep internetowy z systemem marketingowym • Cena: 30 000 zł
 • Przychody: 100 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Możesz mieć świetny sklep internetowy, najlepsze produkty w najniższej cenie, ale nie uzyskasz ani jednej sprzedaży dopóki nie przyciągniesz klientów.
Ruch generuje sprzedaż, jednocześnie brak ruchu oznacza brak sprzedaży.
Nie ważne jakie produkty będziesz oferował, jeśli nie zdobędziesz ruchu twój sklep upadnie. Jeśli zaczynasz w biznesie internetowym, myślisz wykupię reklamę i mój sklep zacznie świetnie prosperować. To nie prawda. W ten sposób możesz utopić mnóstwo pieniędzy w kampaniach Google Ads czy płatnych reklamach na Facebooku. Pisze o tym, ponieważ tworze sklepy internetowe od kilu lat i straciłem w ten sposób mnóstwo pieniędzy. Dlatego sklep, który oferuje na tej aukcji sprzedaje razem z Działającym Systemem Marketingowym.

O sklepie

Anglojęzyczny sklep internetowy w modelu dropshipping z przeznaczeniem na rynek USA oraz reszte świata. Dlaczego? Ponieważ w samej ameryce jest 328mln ludzi co oznacza wiele większe możliwości sprzedażowe. Sklep w pełni zintegrowany z platformą zakupową AliExpress, przewoźnikami oraz automatycznymi recenzjami. Przyjazna prosta w obsłudze platforma Wordpress/WooCommerce, bez kosztów utrzymania. Jedynym kosztem stałym jest serwer oraz domena.

Jakie produkty?

Produkty zostały dobrane na podstawie aktualnych trendów sprzedażowych na świecie używając do tego specjalnego oprogramowania do researchu. Po wybraniu najbardziej dochodowych pozycji, produkty są gotowe do rozpoczęcia kampanii reklamowych.

Co sprzedaje razem ze sklepem?

-Influencerzy
Bazę ponad 500 wpływowych influencerów, którzy zadeklarowali się reklamować ten sklep w swoich mediach społecznościowych (instagram, tiktok) za niewielką opłatą. Każdy z profili ma od 10 to 200 tyś. aktywnych obserwujących. Jest to jeden z najskuteczniejszych i stosunkowo tanich metod promocji produktów w sieci. Wystarczy, że zaczną aktywnie reklamować produkty, aby sprzedaż eksplodowała.

-E-mail Marketing
Dodatkowo otrzymasz własny profesjonalny serwer SMTP do wysyłki nielimitowanych kampanii marketingowych bez opłat stałych. Jedyny koszt 3.99$/mieś. za utrzymanie serwera VPS.
Serwer jest rozgrzany co oznacza, że wynik mail-testu wynosi 10/10 pod względem jakości, a wysyłane wiadomości trafiają prosto do skrzynki odbiorcy. Oprogramowanie: VESTA/EXIM/MailWizz

-Reklamy Facebook Ads
Gotowe materiały reklamowe dla większości produktów. Zazwyczaj musisz stracić setki złotych żeby przetestować, co działa. Ale nie w tym przypadku: przygotowaliśmy dla Ciebie ustawienia docelowych odbiorców dla każdego produktu, opisy oraz reklamy wideo. Wszystko, co musisz zrobić, to skalibrować się do podanych ustawień i zacząć widzieć sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

-Program partnerski
Gotowe rozwiązanie, które pozwala rozliczać się z reklamodawcami w systemie CPA, gdzie otrzymują wynagrodzenie tylko za sfinalizowane transakcje z ich polecenia. Użyto wtyczki AffiliateWP.

Dlaczego sprzedaje ten biznes?

Tworze następne projekty, ciągle robię coś nowego.
Prosze o kontakt zdecydowane osoby gotowe na biznes internetowy
Udzielam 30 dniowego wsparcia posprzedażowego w obsłudze sklepu oraz mozliwosc wprowadzenia zmian zgodnie z zyczeniem kupujacego.

Sprzedam również w pełni automatyczny blog : Tattoo.news, który jest w fazie poczatkowej oraz atrakcyjną domenę : GoodBook.pro


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

30 dni


Powód sprzedaży

kolejne projekty

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków