Sklep internetowy z profesjonalnymi kosmetykami do włosów oraz oficjalne przedstawicielstwo tej marki w Polsce • Cena: 250 000 zł
 • Przychody: 2 100 000 zł
 • Dochody: 550 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Mam do sprzedania bardzo dobrze prosperujący sklep internetowy z profesjonalnymi kosmetykami do włosów oraz oficjalne przedstawicielstwo tej marki profesjonalnych kosmetyków w Polsce.
Sklep jest pierwszym i oficjalnym przedstawicielem tej marki, istnieje od dziesięciu lat i od dziesięciu lat stopniowo budował pozycję i obecnie posiada ogromną bazę klientów, w tym większość to klienci stali. Jako wieloletni przedstawiciel tej marki kosmetycznej uważam, że jej największą siłą jest baza stałych, powracających klientów, organicznych/ zaangażowanych followersow oraz nieposzlakowana opinia. Strona postawiona jest na silniku PrestaShop 1.7 - najnowsza wersja. Nie płacą Państwo żadnego abonamentu za utrzymanie. Strona jest prosta w obsłudze, zintegrowana z wieloma systemami jak: bramka płatnicza, przewoźnicy, Google Analitycs i inne moduły. Strona indeksowana jest na 1200 fraz (to efekt długoletniej współpracy z firmami SEO), przy czym 270 fraz jest w top 10. - blog firmowy - postawiony na platformie Word Press. - baza mailingowa - analityka - social media - konto na FB (ponad 10 000 fanów).
Ta marka kosmetyczna jest znana i bardzo ceniona na całym świecie. W w kazdym kraju ma przedstawicielstwo.

Do zgarnięcia wiec w Polsce jest wyłączność dystrybucji i wówczas nie ma limitu obrotu i dochodu. Kosmetyki kupują zarówno fryzjerzy/ salony jak i osoby prywatne, poniewaz sa to produkty i profesjonalne i do domu-jest to ogromny rynek i ogrom klientów do dalszego pozyskania. Najlepiej sprawdzaja sie szkolenia dla fryzjerow w kazdym miescie i social media z reklama dla grup docelowych kobiet oraz salonów.

Oprocz sklepu, mailowego i telefonicznego skladania zmowien swietnie sprzedaja sie tez produkty na Allegro, Ebay.pl oraz Amzon.pl. Mozna tez powalczyc cenowo z innymi krajami w Europie.
Dla kogos kto nie boi sie solidnej pracy i ma apetyt na zbudowanie czegos wielkiego jest to wyjatkowa okazaja i oferta.

Podsumowujac, w ramach oferty jest oficjalny polski dystrybutorki sklep dzialajacy od 10 lat i doskonalne znany na rynku (postawiony w dwoch jezykach), oficjalne adresy email oraz nr telefonu, ktory znaja klienci od 10 lat , przedstawienie menagmentowi firmy jako nowego przedstawiciela, rozmowy o wyłącznosci, potezne know how na rynku polskim, pomocna rękę na początek oraz przekazanie niezbędnych kontaktów, baza stalych klientow 7000 adresow, emaili, nr telefonu, social media Facebook 10 tysiecy fanow.

Laczne obroty byly w granicach 200 tysiecy zlotych, wychodzilo kilkadziesiat tysiecy zysku miesiecznie. Jest to wiec ogromna szansa dla bardzo ambitnej i zdeterminowanej osoby.

Cena 250 tysiecy zlotych (do minimalnej negocjacji).


Zapraszam do kontaktu osoby realnie zainteresowane.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

tak


Powód sprzedaży

Osobiste sprawy

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków