Sklep internetowy z oryginalną marką planerów • Cena: 52 000 zł
 • Przychody: 200 000 zł
 • Dochody: 90 000 zł
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Familiowo® jest marką autorskich planerów skierowanych do rodzin z dziećmi. Planery na lodówkę i szafkę składają się z kilku plansz o różnych funkcjach, które kompleksowo pomagają w organizacji czasu, obowiązków domowych, planowania domowego menu oraz motywacji małych dzieci do aktywnego włączenia w ogarnianie domowego chaosu.

Planery Familiowo® razem z kilkoma seriami magnetycznych piktogramów stanowią unikalny produkt o walorach integracyjno-wychowaczych, który można z powodzeniem rozwijać oraz wdrażać do sprzedaży na rynki zagraniczne.

Pomysł oraz funkcjonalność planerów jest autorskim sposobem zapanowania nad rodzinnym chaosem. Planer Familiowo® jako domowe centrum zarządzania oraz mądre narzędzie wychowawcze zadał egzamin nie tylko w naszej rodzinie, ale również w domach wielu tysięcy naszych klientów.

Przez lata zbudowaliśmy bogaty kontent na blogu sklepowym oraz w Social Mediach. Marka ma stabilny i godny zaufania wizerunek a nazwa firmy ma ochronę prawną w formie zastrzeżenia w polskim urzędzie patentowym.

Strona internetowa [dane ukryte] zbudowana jest na Wordpressie a sklep internetowy na WooCommerce.
Z uwagi na rozpoczęcie nowego projektu zawodowego nie mam przestrzeni czasowej, żeby właściwie zatroszczyć się o ten biznes oraz dalej go rozwijać.

Mam również nowy produkt w ramach marki Familiowo® w pełni przemyślamy i zaprojektowany, ale jeszcze niewdrożony do sprzedaży. Czeka na nowego kreatywnego właściciela, który go dokończy i z sukcesem włączy w gamę produktów Familiowo.

Sprzedam wszystko – markę z nazwą i logiem (cesja na nowego właściciela) sklep internetowy, kanały na social mediach FB (5,5 tys. obserwatorów) IG (2,6 tys. obserwatorów), wyłączne prawo do sprzedaży planerów na Allegro, wzory graficzne produktów, bazę zdjęć itp.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Darmowa pomoc w przeniesieniu sklepu na własne serwery oraz pomoc w nauce obsługi sklepu, ewentualne konsultacje odnośnie marki.


Powód sprzedaży

Brak czasu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków