Sklep internetowy z ogromnym potencjałem rozwoju • Cena: 170 000 zł
 • Przychody: 450 000 zł
 • Dochody: 75 000 zł
 • Rok założenia: 2010
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferujemy niepowtarzalną okazję zakupu dobrze prosperującego sklepu internetowego, działającego na polskim rynku od kilkunastu lat.

Dlaczego warto?
- Silna baza klientów: kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów, z których znaczna część to klienci powracający. Średnia wartość zamówienia wynosi około 250 zł!
- Ekspansja międzynarodowa: obecnie sklep ma już wdrożoną angielską wersję językową i pojawiają się pierwsze zamówienia z zagranicy pochodzące z ruchu organicznego, w trakcie przygotowania niemiecka wersja językowa, a w planach kolejne języki: francuski, włoski, hiszpański i słowacki.
- Nowoczesna platforma e-commerce: sklep korzysta z jednej z najlepszych na świecie platform e-commerce, co gwarantuje płynne doświadczenia zakupowe dla klientów oraz łatwość zarządzania dla właściciela.
- Nisza produktowa: specjalizacja w niszowej kategorii produktów zapewnia unikalną ofertę, która przyciąga lojalnych klientów
- Wysoka widoczność w wyszukiwarkach: sklep obecnie zajmuje 3 pozycję w Google na główną frazę związaną z produktem

Ogromny potencjał rozwoju
- Wprowadzenie produktów własnej marki: rozszerzenie asortymentu o produkty pod własną marką, dostosowane do potrzeb klientów, zwiększa przewagę konkurencyjną i lojalność klientów.
- Wzrost przez marketplace: rozpoczęcie sprzedaży na platformach takich jak Modivo, Empik, Allegro, Amazon czy eBay, co znacznie zwiększy widoczność marki i przychody.
- Marketing cyfrowy i influencerzy: intensyfikacja działań w zakresie marketingu cyfrowego oraz współpraca z influencerami pozwoli na zwiększenie zaangażowania klientów i poprawę wizerunku marki.

Co oferujemy?
- Idealny sklep na pierwszy biznes e-commerce lub dodatkowy sklep: produkty nie wymagają wiedzy technicznej ani eksperckiej. Produkty przeznaczone są dla szerokiego grona odbiorców — praktycznie każdy korzysta z tego typu produktów.
- Bezproblemowe przejęcie: gotowość do natychmiastowego przejęcia biznesu bez przestojów, możliwość prowadzenia z dowolnego miejsca w Polsce a w zasadzie i na świecie.
- Kompleksowe wsparcie: pełne wsparcie w obsłudze systemu zarządzania sklepem (CMS), marketingu cyfrowego oraz strategii sprzedażowych.
- Optymalna logistyka: kompaktowe i lekkie produkty, które nie zajmują dużo miejsca w magazynie i są niedrogie w wysyłce, co pozwala na maksymalizację zysków.

Potencjał wzrostu
- Innowacyjne projekty: Liczne plany i projekty oczekujące na realizację, w tym rozszerzenie oferty produktowej i globalna ekspansja.
- Wysoka zyskowność: Prognozowane podwojenie, a nawet potrojenie wartości sklepu w ciągu 1-2 lat. Minimalna szacowana stopa zwrotu z inwestycji to 50% rocznie!

Wyjątkowa cena
Cena sprzedaży odzwierciedla zarówno ugruntowany sukces, jak i przyszły potencjał. Inwestując w ten sklep, zyskujesz solidne fundamenty oraz ogromne możliwości rozwoju.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć proces zakupu. Twój sukces czeka!


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

tak


Powód sprzedaży

powody osobiste

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków