Sklep internetowy z elektroniką użytkową - Lublin • Cena: 49 000 zł
 • Przychody: 191 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Mam do sprzedania jeden z moich sklepów, który w swojej ofercie posiada głównie elektronikę użytkową, akcesoria gsm, akcesoria do gamingu, akcesoria smart home, smartwatche.

Sklep postawiony jest na dość znanej w środowisku e-commerce platformie Idosell (IAI), która posiada ogromne możliwości konfiguracji. Strona sklepu działa od sierpnia 2021, natomiast wcześniej przed jej otwarciem sprzedaż była prowadzona na marketplace-ach. Stworzyliśmy od podstaw cały branding marki oraz na jego bazie dedykowany szablon sklepu spójny z całym brandingiem. Łączna kwota za samo wdrożenie wyniosła około 18 tys zł. Niedawno został uruchomiony nowy kanał sprzedaży w Rumunii na platformie Emag, część produktów jest już przetłumaczona i wdrożona do sprzedaży. W ostatnim miesiącu pojawiły się również pierwsze zamówienia. Posiadamy bardzo preferencyjne warunki transportu zamówień do Rumunii, są one o 50 % niższe od stawek dużych firm kurierskich.
Magazyn sklepu działa w modelu hybrydowym, większość zamówień wysyłana jest bezpośrednio z magazynów dostawców, z którymi posiadamy odpowiednie integracje a część z magazynu własnego. W planach na rok 2022 było wejście na Amazon.de oraz Ebay.de
Z braku czasu sklep praktycznie nie był reklamowany, W celu zwiększenia jego zysków nowy nabywca musiałby zainwestować w stworzenie odpowiednich kampanii marketingowych, odpowiedni content pod SEO oraz dodanie do oferty nowych produktów ponieważ w tym momencie w sklepie widoczna jest tylko część produktów, które oferują nasi dostawcy.

Integracje;
Sklep posiada duże możliwości integracji z serwisami zewnętrznymi oraz narzędziami wspomagającymi sprzedaż i analitykę
Aktualnie podpięty jest pod Ceneo, opinie Google, zaufane opinie. Zintegrowane jest również kilka firm kurierskich oraz różnego rodzaju formy płatności.


W cenie sklepu zawarta jest:
Miesięczna pomoc agencji przy jego wdrożeniu oraz rozwoju o wartości 6000 zł
Przekazanie kontaktów bezpośrednio do producentów z Chin, z którymi współpracujemy, dostawców w Polsce oraz firmy logistycznej, która organizuje logistykę na terenie Chin jak również organizuje transport do polski.
Cesję kont w marketplaca-ach (Allegro, Empik, Erli, Emag.ro (Rumunia)
Konto firmowe Instagram
Konto firmowe Facebook
Konto firmowe TikTok
Przeniesienie praw do brandingu
Domena .pl, .com


Cena jaka mnie interesuje to 40 tys zł netto do lekkiej negocjacji. Cena została obliczona na podstawie rocznego zysku
Na sklep mogę wystawić F-VAT

Powód sprzedaży sklepu:
Rozwijam dwa inne biznesy, które wymagają większego poświęcenia czasu oraz dodatkowej inwestycji. Sklep ma bardzo fajną i chwytliwą nazwę oraz bardzo duży potencjał na rozwój.

Zapraszam osoby zdecydowane na spotkanie i omówienie szczegółów.Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Miesięczne wsparcie


Powód sprzedaży

Rozwijam dwa inne biznesy, które wymagają większego poświęcenia czasu oraz dodatkowej inwestycji. Sklep ma bardzo fajną i chwytliwą nazwę oraz bardzo duży potencjał na rozwój.
Zapraszam osoby zdecydowane na spotkanie i omówienie szczegółów.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków