Sklep internetowy z branży sportowej • Cena: 149 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam wyspecjalizowany sklep internetowy z branży sportowej, wycenianej na 10 mld zł.

Sprzedawany sklep to jeden z pierwszych w Polsce, działający od 2014r. wyspecjalizowany w sprzedaży przyczepek rowerowych i wózków do biegania. Motto naszej firmy to "Rodzinnie... na okrągło".

Postawiony jest na platformie Shoper, dzięki czemu mamy niskie koszty miesięczne i stały rozwój. Wszelkie treści od samego początku, czyli od 8 lat były przygotowywane w sposób unikatowy, pod kątem użytkownika i SEO, dzięki czemu na wiele pozycji zajmujemy miejsca w TOP 10 w wyszukiwarce Google.

Działania marketingowe oprócz SEO, SEM były oparte o YouTube, gdzie regularnie były publikowane filmy prezentujące produkty oferowane w sklepie. Dzięki czemu została zbudowana wiarygodność sklepu, co bezpośrednio przekłada się na ruch kierowany na stronę www i tym samym na sprzedaż.

Prowadzony jest też profil na Instagram i na kanale Facebook.

Sklep od strony zarządczej jest poukładany, skategoryzowany, posiada bardzo dobre zdjęcia produktowe. Ma również wyróżniającą się i rozpoznawalną w tej branży markę. Profesjonalne logo, nazwa sklepu oraz domena przechodzą na nowego właściciela, oczywiście wszystkie treści w tym blog i filmy.

Powtarzalne roczne przychody oscylują na poziomie 1 mln zł. Sprzedaży podlega sklep internetowy w tym: wszystkie opisy, zdjęcia, treści na blogu, prawa autorskie do filmów, nazwa sklepu i logo. Konto na FB i Instagram zostaje przepisane na nowego właściciela. Wraz z domeną przechodzą również pozycje fraz kluczowych.

Idealna oferta dla osób, które od razu chcą wejść na rynek. Przy dodatkowej inwestycji finansowej jest możliwość zwiększenia sprzedaży o nowe rynki.

Branża bardzo mocno rozwijająca się i modna szczególnie w dobie dbania o ekologię i zdrowy tryb życia.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia

Oprócz sklepu internetowego prowadzony jest również showroom, gdzie klienci z różnych miast mogą przyjechać zobaczyć i przetestować przyczepki rowerowe.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy pomoc w trakcie procesu przejęcia, a także po nim w ramach oddzielnych ustaleń. Przekażemy wypracowane, bardzo dobre, kontakty z dystrybutorami i producentami. Część współpracy jest na zasadzie dropshipingu.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest rozwój całkowicie nowego projektu i brakiem czasu na prowadzenie obecnej działalności.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków