Sklep internetowy z art. do stylizacji paznokci • Cena: 75 000 zł
 • Przychody: 143 000 zł
 • Dochody: 40 000 zł
 • Rok założenia: 2022
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy sklep internetowy z akcesoriami do stylizacji paznokci (lakiery, żele, akcesoria, narzędzia, urządzenia, ozdoby itp.).

Sklep otworzyliśmy w lutym 2022r. - jest w fazie rozwoju, posiada już sporo grono stałych klientów. Asortyment jest bardzo szeroki, różne marki, marża, jaką obecnie uzyskujemy od hurtowni i producentów to ok. 30-50%.

Sklep działa na platformie Skyshop - bardzo prosty, intuicyjny program. Gdy pojawią się jakieś problemy, zgłaszamy do administracji i oni rozwiązują, abonament wykupujemy na rok, w lutym przedłużyliśmy, wykupiony mamy również moduł integracja z hurtowniami (dropshipping).

Gdy otwieraliśmy sklep, mieliśmy jeden regał w domu, na chwilę obecną wynajmujemy lokal, wszystko inwestowaliśmy w towar, kompletnie nie inwestowaliśmy w reklamę, żadnych kampanii reklamowych itp., wszystko reklamowałam sama na SM, a jak wiemy, reklama obecnie ma ogromne znaczenie, więc gdyby puścić reklamę to się rozhula konkretnie.

Sklep ma ogromny potencjał, ale trzeba mu poświęcić czas, nie jest to biznes dla osoby, która pracuje jeszcze na etacie, i myśli, że zamówienia same będą wpadać i jeszcze się pakować - i tutaj niestety się przeliczyłam.
Prowadzę salon, szkolenia, długo zastanawiałam się, czy zamknąć salon i poświęcić się sklepowi, czy zamknąć sklep.

W wysyłkach pomagał mi mąż, obecnie wyjeżdża w trasy, nie ma go 4-5 dni, przez co wszystko spadło na mnie, niestety nie daję rady prowadzić dwóch biznesów, tym bardziej że klientom zależy na szybkiej wysyłce, i musi to działać na pełnych obrotach.
W związku z tym, że paznokcie i szkolenia to moja pasja, wiele zainwestowałam w swój rozwój, postanowiłam, że sprzedamy sklep, ale bardzo bym chciała, i ogromnie mi zależy, żeby sklep się rozwijał, aby ktoś go poprowadził z zaangażowaniem - włożyliśmy w niego całe serducho, wiele pracy i szkoda, żeby go zamknąć.

Hurtownie, z którymi współpracujemy posiadają też ogólny asortyment beauty, więc można sprzedawać nie tylko art. do paznokci.

Oczywiście udostępniamy również kontakty do producentów i hurtowni, ja również pozostaję do dyspozycji, gdyby była potrzebna pomoc. Fajnie gdyby przyszły nabywca znał, choć w małym stopniu, branżę, ale wiadomo, że wszystkiego można się nauczyć. :)
Średni obrót obecnie to ok. 10-15tys. zł. Zeszły rok luty-grudzień wyniósł 143 tys. zł.

Sklep + towar 75 tys. zł. Wartość samego towaru to obecnie ok. 50 tys. zł netto.
Sklep cały czas funkcjonuje, więc wartości mogą się zmienić, oczywiście wszystko do dogadania.
Od lipca mamy również wykupione pozycjonowanie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję wsparcie, jak również reklamę na swoich mediach społecznościowych, znam bardzo dobrze branżę, więc pozostaję do dyspozycji.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków