Sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci • Cena: 40 000 zł
 • Przychody: 302 477 zł
 • Dochody: 167 617 zł
 • Rok założenia: 2018
 • Liczba pracowników: 2
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep internetowy z marką akcesoriów dla dzieci.

Działalność
Sklep działa nieprzerwanie od 2018 roku. Do sklepu nadal spływają zamówienia. Sklep co roku odnotowuje wzrosty sprzedaży. Produkty cieszą się dużym zainteresowaniem.

Produkty
Produkty to unikatowe akcesoria dla dzieci. Są to między innymi pościele, ochraniacze, warkocze, dekoracje tekstylne do pokoju dziecka, rożki niemowlęce i inne. Dzięki doświadczeniu jakie udało nam się zgromadzić mamy know how, które przekazujemy razem z marką. Przekazujemy również kontakty do hurtowni i dostawców tkanin.
Możliwa również sprzedaż produktów oraz tkanin ze standu magazynowego.

Sklep internetowy
Sklep działa na platformie Shoper. Daje ona dużo możliwości związanych z promocją i rabatami. Posiada zainstalowane certyfikaty SSL. Sklep na rynek polski ma skonfigurowane Shoper płatności oraz płatności za pomocą bramki płatniczej imoje dostarczanej przez bank iNG. Istnieje duża możliwość integracji z przewoźnikami. Na chwile obecną sklep ma skonfigurowane dostawy z InPost oraz Apaczka.
Sklep posiada również wtyczkę do programu automatycznie wystawiającego faktury imienne do zamówień. Nie ma konieczności drukowania paragonów do każdego zamówienia. Sklep posiada opisy SEO w każdej kategorii w języku polskim.
Średni koszyk to ok. 200 zł. Sklep posiada ok 850 autorskich produktów. Sprzedajemy ze wszystkimi zdjęciami i multimediami.

Marketing
Sklep posiada aktywne konto w Google ads. Sklep jest regularnie promowany pod kątem wyszukań słów kluczowych oraz promowany przez reklamy produktowe. Sklepy pojawia się na pierwszej stronie wyszukań google.
Sklep posiada również aktywne konto na Facebooku i Instagramie. Są regularnie promowane pod kątem wyświetleń witryny oraz wyświetleń profilu.
Konto na Instagramie (ponad 12K obserwujących) oraz na Facebooku (5,5K obserwujących). Tylko organiczni obserwujący, zaangażowani na koncie.

Dodatkowo posiadamy dedykowaną aplikację łączącą sklepy ze szwalnią, które automatycznie przekazuje informacje do szwalni. Również szwalnia może informować o statusie zamówienia.
Cena za sklep to cena netto.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Inny biznes, zbyt mała ilość czasu na obsługę sklepu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków