Sklep internetowy wraz z małym magazynem produktowym • Cena: 10 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedamy gotowy sklep internetowy wraz z małym magazynem produktów. W magazynie znajdują się produkty takich marek jak Little Dutch, Makaszka, Qbana Mama, Mushie i inne znane marki.

Możliwa jest sprzedaż samej strony. Strona jest stworzona w serwisie shoper.pl (oprogramowanie abonamentowe). Shoper zapewnia pełne wsparcie podczas realizacji usługi abonamentowej. Możliwe przejęcie aktualnej domeny. Panel strony umożliwia szybką edycję i dodanie produktów bądź serii produktów. Produkty mogą być dodawane pojedynczo bądź zbiorczo np. poprzez plik .csv. Strona jest przejrzysta i czytelna dla każdego użytkownika. Szablon strony charakteryzuje się minimalistycznym designem, slider główny rozciągnięty na całą szerokość ekranu. Strona jest responsywna, dostosowana do przeglądarek na telefonach, komputerach czy tabletach.
Oprogramowanie strony pozwala na realizację płatności elektronicznych, PayPo czy płatność ratalną.

Strona jest zintegrowana z firmami kurierskimi. Stronę można integrować również z hurtowniami produktowymi, aby realizować sprzedaż na zasadzie dropshippingu. Strona w pełni integruje się z Allegro. Strona była przez 2 lata pozycjonowana przez specjalistyczną firmę. Teksty produktowe umieszczone na stronie w pełni odpowiadają najwyższym standardom pozycjonowania w sieci. Oprogramowanie Shoper umożliwia łatwe i szybkie uruchomienie kampanii reklamowych. Panel strony pozwala na szybką integrację z Google Ads, Google Analitics czy innymi narzędziami sprzedażowo / analitycznymi.

Po wysyłce produktu, FV są automatycznie wysyłane do Klienta. Przekazać możemy również kontakty do firm i hurtowni zajmujących się handlem produktami przeznaczonymi dla dzieci, z którymi współpracowaliśmy. Dla chętnych udostępnimy również zdjęcia produktowe.
W razie pytam proszę o kontakt telefoniczny.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków