Sklep internetowy, wieczne róże flowerboxy • Cena: 40 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Z powodu braku czasu sprzedam gotowy, niszowy i dochodowy biznes polegający na sprzedaży unikalnego produktu jakim są flowerboxy z tzw. wiecznymi, stabilizowanymi różami. Są to produkty oryginalne i eleganckie, z tzw. wyższej półki, ale zaprojektowane tak aby trafiać do szerokiego grona odbiorców (osób prywatnych i firm) i wyróżniające się spośród innych firm z branży, których jest niewiele. Pudełka wykonane są z najwyższej jakości a róże sprowadzane od najlepszych producentów na świecie, których żywotność trwa ponad 2 lata.

W cenie jest:
Strona www + sklep + domena i hosting (OVH)
- kompletna, estetyczna i designersko zaprojektowana strona internetowa i blog (projektowana wg indywidualnego projektu, nie na szablonie więc z łatwą możliwością ew. rozbudowy oraz optymalizacji pod kątem SEO)
- sklep internetowy w pełni zautomatyzowany (WoCommerce) wraz z wszystkimi potrzebnymi integracjami: z system fakturowym, magazynowym, DHL, Przelewy 24, Google Merchant, Mailchimp, regulaminy i polityka prywatności
- social media kompletne i strona przygotowana do działań marketingowych: fanpage na FB (wraz z integracją sklepu na FB )oraz Instagram, Manager Reklam + konto Google Ads + Google Analytics
Magazyn:
- stany magazynowe (kwiaty, pudełka flowerbox, opakowania, dodatki o wartości ok. 17 000 zł)
Materiały marketingowe:
- wprowadzone ok. 160 produktów i najlepszej jakości opisy produktów pod SEO
- stylowe logotypy, grafiki, zdjęcia produktowe i wizerunkowe (ok. 300 zdjęć)
Know-how:
- kontakty do najlepszych producentów, know –how branżowy
- biznes plan, research rynku + wsparcie w budowie planu marketingowego i sugestie dot. optymalizacji reklam

Koszty stałe prowadzenia działalności są bardzo niskie. Marża na produkcie w granicy 40-50%.

Firma jest świeża, niespełna roczna ale ma przeogromny potencjał i jest unikatowa na rynku, w zasadzie jedyne czego jej potrzeba do sukcesu to czas na jej prowadzenie + reklama. Sprzedaję go z powodu zmian zawodowych w innym obszarze, co poskutkowało zupełnym brakiem czasu na jego rozkręcenie.

Zgłasza się wiele influencerek, chętnych do promowania produktów oraz prowadzone były drobne kampanie reklamowe na FB i Google, jednak z uwagi na brak czasu na realizację działań, zostały one wstrzymane.
Mam dużo pomysłów jak rozkręcić biznes, którymi chętnie się podzielę. W planach miałam też rozszerzyć asortyment na inne dodatki prezentowe, typu biżuteria czy świece. Można także pomyśleć o sprzedaży żywych kwiatów a w dalszym etapie o rozszerzeniu sprzedaży na inne kraje. W czasach Covid biznes taki ma ogromne możliwości gdyż sprzedaż odbywa się online, a na prezenty zapotrzebowanie jest zawsze.

Oddam w dobre ręce, osobie z pasją do piękna, kwiatów, stylowych dodatków i możliwościami czasowymi na jej rozwój.

W cenie zawarta jest 1 miesięczna pomoc w rozwoju firmy.

Zapraszam do kontaktu.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

W cenie zawarta jest 1 miesięczna pomoc w rozwoju firmy.


Powód sprzedaży

Brak czasu na prowadzenie i rozwój firmy z przyczyn zawodowych w innym obszarze

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków