Sklep internetowy w branży reklamowej • Cena: 200 000 zł
 • Przychody: 400 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam wypozycjonowany i zarabiający sklep internetowy w branży reklamowej i odzieży roboczej z bardzo dużym potencjałem rozwoju.

Na obecnym etapie rozwoju biznes jest w stanie prowadzić 1 osoba, generując zysk miesięczny na poziomie ok. 8 000 zł netto.

Obroty w sklepie:

średnio ok. 400 000 zł netto / rok

Przy założeniu że będzie to prowadzić 1 osoba, to jedynym kosztem jest opłata abonamentowa za telefon lub telefony (ok. 100 zł/mc), odnowienie domen, utrzymanie sklepu, serwera (ok. 150-200 zł/mc), programy magazynowo- księgowe (ok. 50 zł/mc),

W związku z tym, że pilnie chcę zająć się innym tematem, mogę sprzedać spólkę w ramach której jest sklep internetowy oraz domena wraz z głównym kontem mailowym w cenie 200 000 zł netto.
Inwestycja zwraca się w 2 lata !!!

Sklep utrzymywany jest na platformie click-shop w home_pl, który zapewnia opiekę techniczną, administrację serwerami oraz pomogą Tobie w dalszym rozwijaniu sklepu przez jego modernizację, przebudowę, integrację z zewnętrznymi systemami czy zmianę designu. Nie musisz mieć wiedzy informatycznej do prowadzenia sklepu.

Sklep opłacony jest do października 2020.

Osoba przejmująca sklep otrzymuje kontakt do naszych dostawców, u których przez lata funkcjonowania wypracowaliśmy świetne warunki współpracy.

Do tego dochodzi jeszcze konto na allegro ze 100% pozytywnych komentarzy!

Zapewniamy wsparcie handlowe, wdrożeniowe (wyceny itp.)

Około 80% sprzedaży realizowana jest do klientów firmowych, a zaledwie 20% wartości sprzedaży idzie do klienta indywidualnego. Pozwala to bardzo ograniczyć koszt zwrotu towarów.

Prawie 100% towarów wysyłana jest do klientów bezpośrednio od producentów, tym samym nie musisz ponosić kosztów magazynu, zatowarowania, pakowania oraz nie angażujesz swoich zasobów do przygotowania wysyłek.

W chwili obecnej sklep prowadzę sam i zajmuje mi to 4-6 h dziennie

Oferowany biznes jest świetną inwestycją, który spłaca się w ciągu 2 lat.

Cena sprzedaży wszystkich udziałów spółki wynosi 200 000 zł w ramach której wchodzi: sklep internetowy, domena, konto mailowe z 3 letnią historią, konto na allegro + towar o wartości ok. 10 000 zł.


Nieruchomości i urządzenia

Towar o wartości ok. 10 000 zł.


Wsparcie posprzedażowe

Pomogę nowemu właścicielowi płynnie przejąć biznes.


Powód sprzedaży

Chęć zajęcia się innymi tematami.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków