Sklep internetowy w branży muzycznej • Cena: 80 000 zł
 • Przychody: 300 000 zł
 • Dochody: 100 000 zł
 • Rok założenia: 2021
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający pod własną marką sklep internetowy + sklep Allegro z materiałami edukacyjnymi do nauki gry na instrumentach muzycznych (produkty unikatowe, stworzone i zaprojektowane przeze mnie, brak konkurencji). Sklep posiada całe zaplecze towarowe niezbędne i pomocne przy nauce gry na instrumentach muzycznych.
Sklep w następnej kolejności gotowy jest na wprowadzenie do sprzedaży instrumentów muzycznych.
Aktualna baza produktów to ponad 500 produktów w tym około 50 unikatowych sprzedawanych pod własną marką, bez konkurencji które odpowiadają za wyświetlenia w sklepie oraz generowanie koszyków sprzedażowych.

Sklep oparty na platformie ShopGold – bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze platforma bez opłat abonamentowych. W pełni skonfigurowany, można dodawać własne kategorie produktów i produkty. Integracja z Przelewy 24, PayU oraz z firmami kurierskimi. Dodatkowo unikatowa domena oraz certyfikat SSL.

Sklep Allegro pod nazwą marki. Działający od 2 lat. Ponad 1350 komentarzy, wszystkie 100% pozytywne. Sklep na koniec roku posiadał statystyki na poziomie sprzedaży Super+ oraz informację „tylko 1% sprzedawców na allegro radzi sobie lepiej od Ciebie” co przy licznie aktywnie sprzedających użytkowników na poziomie 117.000 tysięcy daje bardzo dobrą pozycję startową dla nowego inwestora. Aktualnie statystyka waha się w przedziale 1-3% ze względy na słodzenie po świątecznie.

Sklep generuje obrót praktycznie przez cały rok, ze względy na edukacyjny i hobbistyczny charakter. W okresie noworocznym ludzie kupują sporo materiałów edukacyjnych oraz hobbistycznych do nauki gry na instrumentach ze względu na postanowienia noworoczne. Sierpień, wrzesień, październik to z kolei okres w którym zaczynają się przygotowania do roku szkolnego więc i akcesoria muzyczne dobrze się sprzedają. Sklep ma spory potencjał do nawiązania współpracy z szkołami muzycznymi (pierwsze zamówienia już wpływają). Pozostała część roku również dobrze prosperuje ze względu na to że wielu ludzi nie oszczędza na swojej pasji.

Razem ze sklepem sprzedaję konta społecznościowe na Facebook i Instagram.
Sklep istnieje od początku 2021r. Powstał jako źródło dodatkowego dochodu i okazał się bardzo trafionym i rozwojowym biznesem. Roczny przychód to prawie 400 tysięcy przy nakładzie pracy koło 4-5 godzin dziennie.

Sklep internetowy wymaga dodatkowego nakładu czasowego. Zostały podjęte pierwsze działania SEO oraz wszelkie integracje z google analytics oraz search console. Unikatowe produkty znajdują się w wyszukiwarce na pierwszej stronie w google.
Przychody oczywiście będą proporcjonalne do czasu i nakładów na reklamę oraz sukcesywnego wprowadzania nowych produktów, najlepiej w postaci instrumentów muzycznych. Trzeba w niego zainwestować przede wszystkim czas.

Doskonała inwestycja dla kogoś, kto ma niewielkie zaplecze magazynowe i szuka własnego gotowego biznesu lub możliwości pracy z domu. Sprzedaż można kontynuować od razu. Sklep jako w pełni funkcjonujący biznes ma spore perspektywy.

Cena 99.000 zł dotyczy sprzedaży pełnowartościowego sklepu z pełnym oprogramowaniem oraz zapleczem IT oraz materiałami marketingowymi (prawa autorskie, projekty etykiet, zdjęcia oraz unikatowe opisy pisane pod SEO) oraz konto Allegro.
Aktualnie wartość magazynowa towaru wynosi około 60 tysięcy. Wraz z sklepem mogę go sprzedać za 2/3 wartości co pozwoli kupującemu na natychmiastowe rozpoczęcie sprzedaży i szybszy zwrot poniesionych inwestycji.

Dodatkowo posiadam wynegocjowane rabaty (wyższe niż standardowe, dla nowych kupujących) w drukarni, wydawnictwach oraz u hurtowników, które wahają się w przedziale wyższym niż standardowe od 5 do 10% co daje sporo wyższe możliwości w ustalaniu cen sprzedawanych towarów.

Notarialna umowa sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Sklep ma wielu stałych klientów i zależy mi, żeby nadal wracali zadowoleni, dlatego oferuję niezbędne wsparcie po sprzedażowe.


Nieruchomości i urządzenia

Asortyment sklepowy tj. edukacyjne naklejki muzyczne (wraz z projektami graficznymi oraz prawem do własności intelektualnej), akcesoria gitarowe, do skrzypiec, struny, książki oraz wiele innych.


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję trzy miesiące wsparcia telefonicznego. Przekazuje całe know-how wraz z projektami. Dodatkowo podzielę się wizją dalszego rozwoju i funkcjonowania w raz z unikatowymi pomysłami.


Powód sprzedaży

Inne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków