Sklep internetowy suplementy diety • Cena: 70 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Marka Wild Alchemy istnieje od 2020 roku. Spółka została przekształcona w 2022 roku ze spółki cywilnej w spółkę z o.o i działa na polskiej domenie wildalchemy.

W inwentarzu spółki znajdują się 4 autorskie suplementy diety, zaprojektowane i wyprodukowane na jej potrzeby:
* Ashwagandha
* Rhodiola
* Somnus
* Immunitas
Produkty są zarejestrowane i dopuszczone do sprzedaży w Gis. 

Sklep internetowy stworzony jest na customowym szablonie Wordpress z użyciem Woocommerce. Jest  zintegrowany z płatnościami za pomocą Blue Media; obsługą wysyłek za pomocą Inpost; księgowość funkcjonuje automatycznie dzięki platformie WFirma; pełna z integracja z Baselinker. Procesowanie zamówień w sklepie odbywa się automatycznie dzięki zakupionym i zintegrowanym wtyczkom. 

Strona ma skonfigurowane śledzenie Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads Manager, Google Tag Manager, Ceneo (Zaufane Opinie). Zainstalowane są następujące wtyczki optymalizujące działanie sklepu, konwersję, Seo i automatyzujące marketing: Ceneo Zaufane Opinie, www Image Optimizer, Getresponse, Monitor Pobierania, Posadzimy pl (sadzenie drzew za zakupy powyżej 100 zł), WooCommerce Cart Abandonment Recovery (automatyczne maile do użytkowników, którzy nie opłacili zamówienia), Yoast Seo, Notification for WooCommerce (alerty o zakupach innych użytkowników).

W serwisie Getresponse sklep posiada 1328 unikalnych maili na liście mailingowej, do których wysłanych zostało 19 mailingów (średni wskaźnik unikalnych otwarć 15.09%, średni wskaźnik unikalnych kliknięć z maila 0.96%); stworzona jest automatyzacja z lead magnetem na darmowy ebook (“12 sposobów na lepszy sen”) oraz prowadzeniem nowych leadów w stronę zakupu produktów na lepszy sen.

Stworzone 3 profile social media: Facebook (+150 publikacji od kwietnia 2020, 890 obserwujących), Instagram (152 publikacje od kwietnia 2020, +500 obserwujących), Tiktok (początkowe etapy, stworzony i zweryfikowany kanał, 5 publikacji). Kampanie w roku 2022 wygenerowały 1 760 900 wyświetleń reklam i dotarły do 248k użytkowników FB i Instagrama, ~274k użytkowników sieci Google. Za pomocą Google Analytics odnotowane zostały 22 344 sesje, w tym 18 626 unikalnych użytkowników. Średnia długość trwania sesji to 54 sekundy, śr. liczba stron na sesję 3.91, Bounce Rate 14.53%, Conversion Rate 1.46%. Średnia ocena sklepu u serwisie Ceneo to 5.0.

W trakcie weryfikacji konto Allegro, z przygotowanymi szablonami sprzedażowymi dla wszystkich produktów. Założone i działające konto w sieci afiliacyjnej Webe Partners (+330 wydawców w programie). Rozwijający się kanał sprzedaży dropshippingowej oraz kilku stałych klientów hurtowych. Produkty przygotowane do sprzedaży na platformach zagranicznych: treści etykiet przetłumaczone na języki angielski i niemiecki wraz z opakowaniami. Firma posiada też 400 kartoników wysyłkowych oraz 400 nalepek (po 100 z nazwą każdego produktu). 

Elementy graficzne: Logo Wild Alchemy oraz wykupiony font. Marka posiada komplet materiałów graficznych dla każdego z produktów, w tym 3 dedykowane sesje produktowe, łącznie ponad 100 zdjęć do wykorzystywania dla potrzeb promocyjnych oraz innych publikacji. 


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Czas wsparcia po sprzedaży do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków