Sklep internetowy - serwis z projektami domów • Cena: 45 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam w pełni przygotowany, prosperujący od ponad 10 lat, profesjonalny sklep internetowy z projektami domów. Sklep zrzesza ponad 12 tysięcy projektów zdecydowanej większości znanych na polskim rynku pracowni projektowych domów jedno i wielorodzinnych.

Serwis działa od 2012 roku, z czego ostatnie 3 lata trwały prace nad wykonaniem nowego, indywidualnego serwisu ,,szytego na miarę" potrzeb i specyfiki branży. Obecnie serwis wymaga zainwestowania w marketing internetowy - strona miała bardzo wysokie pozycje w wyszukiwarce Google w latach poprzednich, obecnie ze względu na nową witrynę wymaga pracy nad wznowieniem wysokich pozycji.

Serwis ma ogromny potencjał, zwłaszcza w kontekście boomu jaki przeżywa branża budownictwa jednorodzinnego. Co więcej, specyfika serwisu daje możliwość prowadzenia firmy z domu lub z dowolnego miejsca w Polsce/na świecie. Nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego prócz inwestycji w marketing internetowy (przede wszystkim - pozycjonowania, AdWords, SM).

Sprzedaję serwis, gdyż prowadzę dwie inne firmy ściśle powiązane z branżą budowlaną i wnętrzarską a co za tym idzie - w świetle ogromnej ilości zleceń i dynamicznego rozwoju spółek - nie dysponuję czasem na prowadzenie niniejszego serwisu.

W razie zainteresowania ofertą, zapraszam na spotkanie do siedziby firmy w Warszawie, ul. Radzymińska 230 lub na wideokonferencję.

Idealny biznes dla : osoby która w większości chciałaby pracować zdalnie, dla osób zajmujących się pozycjonowaniem jako bardzo rentowny pomysł na biznes dodatkowy, dla osób chcących poszerzyć swój biznes o tematykę z branży projektowej lub dla osób już prowadzących biznes w branży budowlanej.

Na spotkaniu istnieje możliwość wglądu do: systemu CMS, Google Analitics oraz udzielę wszelkich niezbędnych informacji na temat serwisu.

Adres strony: [dane ukryte]


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Tak


Powód sprzedaży

Konieczność skupienia się na innych biznesach

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków