Sklep internetowy, produkcja, dystrybucja, sprzedaż



  • Cena: 44 000 zł
  • Przychody:
  • Dochody:
  • Rok założenia: 2019
  • Liczba pracowników:
  • Adres internetowy:
  • Charakter działalności:
    • ▪ Produkcja
    • ▪ Handel
    • ▪ Usługi
  • Zakres sprzedaży:
    • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Ze względów osobistych sprzedam dochodowy biznes polegający na produkcji i sprzedaży głównie online unikalnego produktu jakim są tzw. Wieczne/ Stabilizowane Róże.

Firma ma przeogromny potencjał ale niestety brak mi czasu na jego rozwój.

Firma współpracuje na stałe z kilkoma kwiaciarniami - pozyskanie do współpracy około 20-30 kwiaciarni przełoży się na zyski rzędu kilkunastu tysięcy miesięcznie.

Marża na produkcie w granicy 30 do 40%.

Firma współpracuje z jednym z największych producentów tego produktu na świecie, który produkuje na nasze zlecenie wspomniany produkt - najwyższej jakości na świecie.

Sklep internetowy jest w pełni zautomatyzowany - magazyn obsługuje dostawy, pakowanie i wysyłki. System księgowy automatyzuje proces wystawiania faktur. W zasadzie jedyne zajęcie to pozyskiwanie nowych klientów oraz odpowiadanie na zapytania.

Firma ma przeogromny potencjał oraz przeogromne możliwości rozwoju, wystarczy przetłumaczyć choćby witrynę na inne języki i można rozszerzyć sprzedaż na całą Europę.

Sprzedam z powodu braku czasu na jego rozwój

Cena w zasadzie sprzedaży to wartość stanów magazynowych, całe know how, integracje, sklep, grafiki itp.

W cenie zawarte 3 miesięczna pomoc w rozwoju firmy.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

3 miesiące


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12/hubraum
30-701 Kraków