Sklep internetowy plus stacjonarny eko • Cena: 35 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Dzień dobry,
Sprzedam sklep internetowy zero/ less waste wraz z punktem stacjonarnym z eko kosmetykami, eko akcesoriami oraz suchą żywnością na wagę. Działający biznes z dużym potencjałem rozwoju. Sklep internetowy działa w oparciu o platformę Shoper. Sklep jest stworzony z pasją i prowadzony zgodnie z ideą less/zero waste, działa już ponad 3 lata, marka jest rozpoznawalna i śledzona przez wielu klientów.

Konta w SM posiadają około 3700 obserwujących na każdej z platform. Sklep jest gotowy do działania i sprzedaży od zaraz. Sklep stacjonarny zlokalizowany jest w Krakowie przy ul. Bronowickiej.

Sklep jest bardzo dobrze widoczny, gdyż posiada dwa ogromne okna (witryny), przez które widać cały sklep. Znajduje się w bezpośrednim ciągu komunikacyjnym, jest widoczny z ulicy, chodnika czy tramwaju, zlokalizowany pomiędzy dwoma ruchliwymi przystankami na Bronowicach. Dodatkowo przed wejściem znajduje się parking dogodny dla klientów. Lokal posiada odbiór sanepidu do prowadzenia działalności sprzedaży żywności. Sprzedam całość wraz z pełnym wyposażeniem oraz przekażę wszystkie kontakty do dostawców, którzy są sprawdzeni oraz cenieni przez naszych klientów.

Sklep ma bardzo dobre opinie od klientów: Facebook (5.0), Google (4.7), strona internetowa (4.9). Pisali o nas również w lokalnej prasie Less Waste w Krakowie. Sklep Zamiast w Bronowicach (krowoderska.pl).

Możliwość przejęcia sklepu internetowego z punktem stacjonarnym (preferowane), ale również możliwe przejęcie samego sklepu internetowego lub samego stacjonarnego.
Odstępne 30 000 PLN + magazyn.
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.


Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie obejmuje:
regały, słoje do przechowywania żywności i wagę, kasetkę pancerną, czytnik kodów kreskowych, podświetlany szyld (kaseton).

Przedmiotem sprzedaży/ cesji są:
- rozwinięty sklep internetowy, w pełni wyposażony i obrandowany;
- lokal w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie (możliwość długoterminowego najmu);
- towar (m.in. artykuły wielokrotnego użytku, kosmetyki naturalne);
- baza klientów;
- profile w mediach społecznościowych (fb, Instagram);
- sprawdzona baza dostawców;
- autorski logotyp i identyfikacja wizualna.


Wsparcie posprzedażowe

Pełne wsparcie.


Powód sprzedaży

Brak czasu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków