Sklep internetowy - odzież damska • Cena: 80 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2020
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam butik online powstały w 2020 roku pod adresem strony http://www.sangria-boutique.pl. Sprzedaż odzieży damskiej, modnej, najnowsze trendy.
Sklep powstał z włożonym ogromem serca w niego, ciekawym pomysłem oraz ogromnym potencjałem do wykorzystanie przez osobę z środkami na reklamę.
Opinia sklepu nienaganna, produkty dobrej jakości, w większości polskich producentów. Zdjęcia produktów świetnej jakości wykonywane przez nas.
Aktualnie z powodu braku środków na reklamę i marketing sklep generuje obroty miesięczne na poziomie kilku tysięcy złotych miesięcznie.
Ogromny atut - sklep stworzony przez programistę wedle wytycznych, działa sprawnie i szybko, nie jest to żaden gotowiec typu worldpress.
Każdy element można dowolnie zmodyfikować.
Sklep posiada także dedykowany adres email, aktywne konta na social mediach, oraz ma ciągłe wsparcie programisty (twórcy tegoż sklepu), bazę klientów oraz newsletter.
Sklep bezpieczny, zabezpieczenia typu SSL, regulamin oraz politykę prywatności zgodną z przepisami prawa. Programista zapewnia wsparcie także ze strony tworzenia grafik do sklepu czy na social media.

UWAGA!
Nie musisz zatrudniać firm do kampanii reklamowych na google Ads, która za prowadzenie kampanii skasuje drugie tyle, co środki na samą reklamę - tym zajmuje się nasz informatyk w cenie rocznego abonamentu strony internetowej (koszt około 200 zł rocznie).
Domena opłacona do czerwca 2022 roku.
Umowa podpisana z firmą kurierską InPost na paczkomaty i kuriera (300 zł netto miesięcznie).
Koszty stałe prowadzenia działalności są niewielkie.
Do tej pory mieliśmy kilka udanych współpracy z influencerami na social mediach, wpisy na blogu z poleceniem naszego butiku, opinia nienaganna.


Nieruchomości i urządzenia

Strona internetowa z panelem zarządzania sklepu oraz dedykowanym adresem email - 4 tyś zł netto
Towar około 40 tyś zł
Baza klientów oraz newsletter
Portale społecznościowe - Facebook, Instagram (łącznie ponad 3000 obserwujących)
Klasyczna kasa fiskalna
Materiały wysyłkowe


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pomoc i wszelkie wsparcie przez okres do 3 miesięcy, ponadto jeżeli chodzi o stronę internetową oraz panel sprzedaży - strona ma ciągłe wsparcie ze strony informatyka, który także zapewnia wsparcie przy reklamach Google Adwords. Możliwość dalszej współpracy i wykonywania zdjęć produktów z mojej strony w bardzo dobrej cenie.


Powód sprzedaży

sytuacja prywatna, przez którą dalszy rozwój firmy nie jest możliwy

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków